DJ’ini öldüren kişi tutuklandı

Kocaeli’nde geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen tanınmış DJ Levent Bat’in evine yaralanarak ölmesi olayında 2 kişi savcılıktan serbest bırakılırken, 1 kişi nöbetçi mahkemede adli kontrol kararı serbest kaldı. İbrahim Ö. İse tutuklandı

Kocaeli’nde geniş bir kesim tarafından tanınan, Kocaeli ve diğer pek çok şehirde bulunan eğlence mekânlarına DJ’lik yapan Levent Bat, evinde ateşli silah ile yaralanarak kaldırıldığı hastanede yaşamını kaybetti. Edinilen bilgi ve iddialara göre;  Bat’ın Kartepe İlçesi Kavanium sitesindeki evine akşam saatlerinde gelen 2 kadın ve 2 erkek arkadaşı ile geç saatlerde kadar yemek yiyip eğlendiler. Ancak gece geç saatlerde ev sahibi olan Levent Bat, ateşli silah ile yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Bat, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamazken, olay esnasında yanında bulunan 2 kadın ve İbrahim Ö. ile T.S isimli arkadaşları gözaltına alındı.

1 KİŞİ TUTUKLANDI

Emniyette işlemleri tamamlanan ve Kocaeli Adliyesine sevk edilen 2 kadın şüpheli savcılıkta serbest kalırken,  T.S nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol kararı ile serbest bırakıldı. Polise verdiği ilk ifadesinde olayın silah ile oynarken kaza ile meydana geldiğini söyleyen İbrahim Ö. İse tutuklama kararıyla cezaevine gönderildi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 5 = 3