DİYETİSYEN REYHAN BERBER MEDAR GÖLCÜK’te GÖREVE BAŞLADI

Medar Hastanesi Gölcük, “Sağlığınız El Üstünde” felsefesi ile 2024 yılında da kadrosuna yeni hekimler dahil ederek büyümeye devam ediyor

Medar Hastanesi Gölcük, 24 yıllık sağlık geçmişi ve “Sağlığınız El Üstünde” felsefesi ile kaliteli sağlık hizmeti sunma hedefini ileriye taşıyarak büyümeye devam ediyor. 2024 yılının ilk transferini Diyetisyen Reyhan BERBER’le gerçekleştirerek kadrosunu güçlendirmeye devam eden Medar Hastanesi Gölcük, yakın zamanda farklı branşlarda hekimlerle anlaşarak kadronun daha da büyüyeceği müjdesini verdi.

Diyetisyen Reyhan Berber kimdir?

1973 Gölcük doğumlu olan Diyetisyen Reyhan BERBER, İstanbul Gelişim Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü mezunudur. Sırasıyla Körfez Devlet Hastanesi’nde diyetisyen olarak, İstanbul Seaest Cadde Klinik’te diyetisyen, Özel Yüzyıl Hastanesi’nde klinik diyetisyen, Bariatrik cerrahi takibi, hastalıklarda beslenme, Obezite, Zayıflama konularında diyetisyen olarak görev almıştır. İlgi alanları arasında kilo alma-verme, gebe beslenmesi, lohusa beslenmesi, hastalıklarda beslenme, obezite ve bariatrik ameliyat sonrası beslenme yer almaktadır.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)