CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN ADETA İŞERİ’YE CEVAP VERDİ

 

 

 

 

 

Geçtiğimiz gün CHP İlçe Başkanı  İsmet İşeri bir açıklama yapmış, gazetemizde de bu açıklama yer vermiştik. İşeri açıklamasında, “Demokrasi sizden olmayan karşıt görüşlerinde olurlarını almak suretiyle ve aynı zamanda toplumun bütün katmanlarıyla konsensüs sağlayarak demokratik bir düzenleme yapmış olursunuz. Bu şunu gösteriyor ki, her iki partide büyük bir endişe ve panik içerisinde. Zaten antidemokratik uyum yasaları bunun bir göstergesidir. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak her zaman ülkemizde gerçek demokrasinin, demokratik ve layık hukuk devletinin düşünce ve ifade özgürlüğünün var olacağı bir anlayışın hâkimi olmasından yanayız. Bize karşı olanlar bilsinler ki bizim mücadelemiz sadece kendi geleceğimizin mücadelesi değildir” demişti.

 

 

ANKETLER ÇOK OLUMLU

İşeri’nin bu açıklaması sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP ile ittifak konusunda açıklamalar yaptı.

“Yerel Seçimde İttifak Olacak mı?” Sorusuna Erdoğan’dan Yanıt: Bahçeli ile Konuşuyoruz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yerel seçimde ittifak olur mu?” sorusuna “Anketler olumlu. Devlet Bahçeli ile konuşuyoruz” diyerek cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yerel seçimde ittifak konusunda sorulan soruya “MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşüyoruz” dedi.

 

PARTİSİNİN 45 MİLLETVEKİLİYLE BİR ARAYA GELDİ

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 ilden aralarında 3 bakanın da bulunduğu partisinden 45 milletvekiliyle bir toplantı gerçekleştirdi.

 

“ANKETLER OLUMLU, BAHÇELİ İLE GÖRÜŞÜYORUZ”

AK Parti Genel Merkezi’nde basına kapalı gerçekleştirilen toplantıda Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yerel seçimlerde ittifak olur mu” sorusuna yanıt verdi.

Erdoğan, gönüllü bir ittifakın olabileceğini belirterek, bu konuda anketlerin olumlu olduğunu ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmelerinin sürdüğünü söyledi.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)