CHP’li gençler Sana Söz afişleri astı

CHP’li gençlerden temiz dil temiz siyaset

Yasaklı ve yırtılan afişleri Sana Söz afişleri ile kapladılar

CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları, temiz siyasete gölge düşüren çirkin ve yasaklı propaganda afişlerini Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Sana Söz afişleri ile kaplayarak herkese örnek oldu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Gençlik Kolları, Türkiye genelinde devam eden ve ilimize de sıçrayan, birçoğu mahkeme kararı ile yasaklanan çirkin propaganda afişlerini Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Sana Söz Yine Baharlar Gelecek” yazılı afişleri ile kapladı. Yapılan suç duyuruları ile Kocaeli’de yasaklı afişlerin asılması ve CHP’nin afişlerinin yırtılması ile ilgili bugüne kadar 2 kişinin gözaltına alındı. CHP’li gençler temiz siyaset diyerek yasaklı afişleri ve yırtılan parti afişlerini sana söz afişleri ile kapattı.

 

VATANDAŞIN DA TAHAMMÜLÜ KALMADI

CHP Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanı Zeki Karakadılar, il gençlik kolları yönetimleri, ilçe gençlik kolu başkanları, yönetimleri ve genç üyelerin 12 ilçede eş zamanlı olarak gece boyunca birçok yerde yaptığı çalışma ile vatandaşların artık tahammül sınırını zorlayan çirkin dille yapılan siyasi propagandaların üzeri örtüldü. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Genel Seçimleri çalışmalarında kullanılan ayrıştırıcı, kutuplaştırıcı, hakaret ve iftira içeren dilden artık usanan vatandaşlardan birçok telefon alan CHP’li gençlerin çalışmasıyla Kocaeli’ye ve Türkiye’ye yeniden baharın, temiz siyaset dilinin geleceği müjdelendi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)