ÇAKIROĞLU: “MHP OY PATLAMASI YAPACAK”

 

 

 

MHP Gölcük İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden milletvekili aday adayı olmak için istifa eden, MHP Gölcük’ün genç, çalışkan ve başarılı ismi İbrahim İnanç Çakıroğlu, aday listeleri açıklanmamış olmasına rağmen, sahaya inerek partisinin başarısı için canla başla çalışıyor. Çakıroğlu esnafları, esnaf odasını ve Harb-İş’i ziyaret ederken, kendisine gösterilen ilgi büyük oldu ve genç ismin milletvekili olmasının ilçemiz için çok faydalı olacağı dile getirildi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Gölcük İlçe Başkan Yardımcılığı görevinden milletvekili aday adayı olmak için istifa eden, MHP Gölcük’ün genç, çalışkan, başarılı ismi İbrahim İnanç Çakıroğlu, aday listeleri açıklanmamış olmasına rağmen, sahaya inerek partisinin başarısı için canla başla çalışıyor. Gölcük’ün sevilen ve sayılan, ülkücü camianın önemli isimlerinden birisi olan Yılmaz Çakıroğlu’nun oğlu olan İbrahim İnanç, 1990 Trabzon Of doğumlu. Kıbrıs Yakın Doğu Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan Çakıroğlu’nun aday adaylığı Gölcük’te geniş bir kesimde ses getirirken, gençler arasında da sevinçle karşılandı.

“GÖLCÜK’ÜN MİLLETVEKİLİ OLMALI”

Çakıroğlu, İlçe Başkanı Bilal Çakır ile birlikte esnaf ziyaretleri yaparken, ayrıca ilçemizde sendika ve esnaf odasını da ziyaret ederek, hem kendini tanıttı hem de aday adaylığı ile ilgili süreçte partisinin çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Ziyaretler kapsamında Gölcük Esnaf ve Sanatlar Odası Başkanı Necmi Kocaman ve HARB-İŞ Sendikası Gölcük Şube Başkanı Turan Yıldız da ziyaret edildi. Genç vekil aday adayı Çakıroğlu’na çıktığı yolda başarılar dileyen başkanlar, ilçemiz için seçilebilir bir sıradan adayın önemine değindiler ve Gölcük’ün artık milletvekilinin olması gerektiğini dile getirdiler.

“MHP OY PATLAMASI YAPACAK”

Ziyaretler sonrasında gazetemize bir değerlendirme yapan Çakıroğlu, “Ben Milliyetçi Hareketin bir neferi olarak aday listeleri açıklanmamış olsa da, İlçe Başkanımız Bilal Çakır ile birlikte çalışmalarımızı yapıyoruz. Benim için önemli olan partimin başarıdır. Sokakta gördüğüm tablo da insanlar MHP’ye çok yakınlar. Önümüzde ki seçimlerde oy patlaması yapacağımızı düşünüyorum. Bizim duruşumuz başından beri net. İnşAllah çıktığımız bu yolda güzel çalışmalara imza atıp, partimizi Kocaeli ve Gölcük’te en üst seviyeye çıkartacağız” dedi. Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

58 + = 60