‘Bu yıl da hep birlikte çok başarılı çalışmalara imza attık’

Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2020-2021 Akademik Dönemi çalışmalarını kapsayan ve uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olan Gölcük Eğitim e Dergisini yayınladı.

Bu yıl da hep birlikte çok başarılı çalışmalara imza attık’

Yapılan açıklamada, ‘Müdürlüğümüzün 2020-2021 Akademik Dönemi çalışmalarını kapsayan ve uzun soluklu bir çalışmanın ürünü olan GÖLCÜK EĞİTİM e-Dergimiz yayınlandı.2020-2021 eğitim Yılında, Müdürlüğümüz koordinesinde gerçekleştirilen yerel ve uluslararası projelerle Gölcük İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak İdareci, öğretmen ve öğrencilerimizin üstün çabalarıyla, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da hep birlikte çok başarılı çalışmalara imza attık.’

Gölcük’te yapılan eğitim çalışmalar bir araya toplandı

Açıklamanın devamında, ‘Bundan sonra dönemlik olarak yayınlayacağımız “GÖLCÜK EĞİTİM” ile okuyucularımızı, ilçemizde gerçekleştirilen çalışmalardan haberdar etmeyi, okuyucularımıza eğitimde yeni yaklaşımları sunmayı ve eğitime gönül vermiş herkese ilham olmayı amaçlamaktayız. Şimdi “GÖLCÜK EĞİTİM”i  Siz,  okuyucularımızla buluşturmanın gururu ve heyecanı içersindeyiz. Geçirdiğimiz bir eğitim yılının özeti olan bu kıymetli çalışmada, emeği geçen herkese teşekkür ediyor,  keyifli okumalar diliyoruz’ denildi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 8 = 2