BU SEÇİM DİĞER SEÇİMLER GİBİ DEĞİL DEDİ, GENÇLERE ÇAĞRI DA BULUNDU

 

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara gazetemize yaptığı açıklamada, “Bu seçimlerin diğer seçimler gibi olmadığını,ülkemizin geleceğinin bu seçim ile belirleneceğini biliyoruz ve buna göre hareket ediyoruz. TÜRK GENÇLİĞİ’ni, 18 Yaşını doldurmuş ilk kez oy kullanacak kardeşlerimizi ve seçmen hakkına sahip her kardeşimizi Ülkelerinin geleceği için,kendi gelecekleri için Cumhur İttifakına ve MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’ne oy vermeye davet ediyoruz” dedi.

 

 

 

 

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara gazetemize yaptığı açıklamada, “Öncelikle sizleri Alemlerin Rabbi Olan Kudret Sahibi Yüce Allah’ın Selamı İle Selamlıyorum. Bilindiği üzere 24 Haziran 2018 Pazar günü Milliyetçi-Ülkücü Hareketin Lideri Sn.Dr.Devlet BAHÇELİ’nin  ülkemizin geleceği adına belirsizliklerin ortadan kalkması adına gündeme getirdiği  ve Sn.Cumhurbaşkanınında onayladığı karar ile bir erken seçim yapılacaktır. Bu seçimlerin diğer seçimler gibi olmadığını,ülkemizin geleceğinin bu seçim ile belirleneceğini biliyoruz ve buna göre hareket ediyoruz.

CUMHUR İTTİFAKINI ANLATTIK

Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanlığı olarak Genel Başkanımız Sn. Olcay KILAVUZ’unda  emirleri ile seçim çalışmalarının başından beri İl başkanı olarak şahsım ,il yönetimim ve yiğit ilçe ocak başkanlarımız ile beraber seçim sahasında davamızın temeli Ülkü Ocaklarındaki görev sorumluluklarımızı aksatmadan hazır bulunduk hepsi birbirinden değerli Milletvekili Adaylarımız ile beraber mahalle mahalle ,ilçe ilçe gezerek bizlerde oy talebinde bulunduk ve vekil adaylarımız ile beraber ”Cumhur İttifakını” anlattık.

PROVOKASYONLARA ÇEKİLMEYE ÇALIŞILDIK

15 Temmuz’dan beri süregelen ittifakın neden gerekli olduğunu hem ocaklarımızda ki toplantılarımızda kardeşlerimize hemde seçim sahalarında mümkün mertebe bildiğimiz kadarı ile anlatma gayreti içinde olduk. Bütün bunları yaparken çeşitli provokasyonlara çekilmeye çalışıldık buna  karşı teşkilatlarımızı uyardık; Ülkemize, Kocaelimize ve Ülkücü Harekete zarar verecek her türlü kaostan uzak durduk ve durmaya devam edeceğiz.

GENÇLERİ MHP’YE OY VERMEYE ÇAĞIRIYORUM

Çağrımızı yineliyoruz.Geleceğin Büyük Türkiye’sinin mimarları olacak TÜRK GENÇLİĞİ’ni ,18 Yaşını doldurmuş ilk kez oy kullanacak kardeşlerimizi ve seçmen hakkına sahip her kardeşimizi Ülkelerinin geleceği için,kendi gelecekleri için Cumhur İttifakına ve MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’ne oy vermeye davet ediyoruz.Geleceğin Büyük ve Güçlü  Türkiye’sinde söz sahibi olmak isteyen her kardeşimizin bu bilinçle hareket etmesini ve düşünmesini rica ediyoruz.

Ebedi Başkomutanımız M.Kemal ATATÜRK’ün Gençliğe Hitabesinde belirttiği gibi,

”MUHTAÇ OLDUĞUNUZ KUDRET DAMARLARINIZDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR”

Hepinizi seviyor ve Yüce TÜRK Milletini saygı ile selamlıyorum.

Varlığım TÜRK Varlığına Armağan Olsun.

Ne Mutlu TÜRK’üm Diyene!” dedi.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

1 + 2 =