BU NASIL BİR HAVA BİZLERİ BEKLİYOR?

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü bugün için kuvvetli yağış ve sel uyarısı yaptı, ilerleyen günler için ise hava sıcaklığının 8 derece birden düşeceğini açıkladı.

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğü, 20 dereceye kadar düşen sıcaklığın, ilerleyen günlerde 8 derece birden azalarak 12 dereceye kadar gerileyeceğini duyurdu. Meteoroloji ayrıca bugün için belli saatlerde kuvvetli sağanak yağmur görüleceğini açıkladı, sel ve su baskını konusunda uyardı. Haftayı yağmur ile kapatacak olan Kocaeli’de yeni hafta ise bulutlu bir hava ile başlayacak.

Kocaeli Meteoroloji Müdürlüğünden alınan hava tahmin raporuna göre bugün kuvvetli sağanak yağış var. 24.00’da başlayan yağmur, saat 09.00’dan 12.00’ye kadar kuvvetini artırarak sürecek. Saat 12.00’de kuvvetini azaltarak devam edecek olan sağanak yağış, saat 18.00 itibari ile kenti terk edecek. Sıcaklık ise en düşük 15, en yüksek 18 derece olacak.

22 Ekim Pazartesi günü yani yarın ise havanın bulutlu olması bekleniyor. En düşük sıcaklık 13, en yüksek sıcaklık 20 derece seviyesinde seyredecek.

23 Ekim Salı günü parçalı bulutlu ve güneşli bir hava var. En düşük sıcaklık 14, en yüksek sıcaklık ise 20 derece.

24 Ekim Çarşamba günü güneş yerini sağanak yağmura bırakacak, en düşük sıcaklık 13, en yüksek sıcaklık 20 derece olacak.

25 Ekim Perşembe günü yağmur sağanak olmayacak şekilde geri dönecek. Sıcaklık, perşembe günü 8 derece birden düşerek en düşük 10, en yüksek 12 derece olarak hissedilecek. O gün yurdun iç bölgelerinde karla karışık yağmur beklentisi var.

26 Ekim Cuma günü hava yağmurlu.

27 Ekim Cumartesi günü ise bulutlu olacak. Sıcaklığın daha da düşmesi beklenen bu iki günde karla karışık yağmur İç Anadolu bölgelerinde görülmeye devam edecek.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

5 + 5 =