BU HAFTA HAVA NASIL OLACAK?

 

 

 

 

Hafta sonu yüzünü gösteren güneş, bu hafta ise gizlenecek. Neredeyse bu hafta her gün Gölcük’te yağmur yağacak. Sıcaklıklar da belli bir düşüş yaşanacak.

 

 

 

 

Hava sıcaklıkları artık eskisi gibi değil. Önceden tüm mevsimler, zamanında yaşanırken bu yıl ise mevsimlerde adeta bir değişiklik söz konusu. Kış aylarında bahar mevsimini yaşarken, bahar ayına girdiğimiz şu günlerde ise resmen kış ayında gibiyiz. Hafta sonu yüzünü gösteren güneş, bu hafta ise gizlenecek. Neredeyse bu hafta her gün Gölcük’te yağmur yağacak. Sıcaklıklar da belli bir düşüş yaşanacak.

YAĞIŞLI HAVA HAKİM

İlçemizde bugün yağmur bekleniyor. Hava sıcaklıkları ise 15 dereceyi gösterecek. Yarın ve çarşamba günü ise Gölcük’te şuan için yağmur gözükmüyor ancak yağma olasılığı da var. Termometreler ise 16-17 dereceleri gösterecek. Perşembe gününden itibaren ise Kocaeli, yeniden yağışlı bir havanın etkisine giriyor. Meteoroloji Müdürlüğü’nden elde edilen bilgilere göre Perşembe, Cuma ve cumartesi günleri ise yağış yine etkili olacak. Sıcaklarlar ise özellikle cumartesi günü 7 dereceye kadar düşecek.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 7 = 1