BİLAL BAŞKAN İDDİALI KONUŞTU: OYUMUZ %60

MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır, gazetemize yaptığı açıklamada seçim sürecini değerlendirdi. Başkan Çakır, seçim süreci hakkında bilgi vererek, Gölcük’te olası ittifak durumunda yüzde 60 oy beklediğini söyledi.

Genel Merkezimizin kararını bekliyoruz

Öncelikle yerel seçim sürecini değerlendiren MHP İlçe Başkanı Bilal Çakır, yaptığı açıklamada şunlara değindi: ”Şu anda süreç devam ediyor. Bizler Genel Merkezimizin kararını bekliyoruz. İster ittifak kararı çıksın, ister adayımızla yola çıkalım, biz hazırız’ dedi.

Kocaeli’de de yüzde 60 oy ittifakı

Geçtiğimiz gün MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’nün yaptığı açıklamaları değerlendiren Başkan Çakır, ”Bizler ittifak kararı bekliyoruz. Sayın İl Başkanımızın da belirttiği gibi Kocaeli’de eğer genel merkezler karar verirse Cumhur ittifakı yüzde 60 oy hedefliyor. Bu durum aynı şekilde Gölcük’ü de kapsıyor. Gölcük’te olası bir ittifak durumunda yüzde 60 oy bekliyoruz’ diye konuştu.

‘Cumhur ittifakına zarar verecek her türlü söylemlerden uzak durulmalı’

Cumhur ittifakına zarar verecek her türlü söylemlerden kaçındıklarını ifade eden Başkan Çakır, ‘Bizler ülkemizin ve milletimizin yanında olduğumuz için Cumhur ittifakını destekledik. Bizler Cumhur ittifakına zarar verecek her türlü söylemlerden uzak duruyoruz’ dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 1 = 1