BAŞKANA BİLGİSAYAR TEŞEKKÜRÜ

 

 

 

 

 

KASKF Başkanı Murat Aydın ve yönetimi Başkan Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret edip, desteklerinden dolayı teşekkür ederek, KASKF’ye hediye etmiş oldukları bilgisayarlardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 

 

 

 

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federayonu Başkanı Murat Aydın ve yönetim kurulu üyeleri ile ilçemizdeki amatör spor kulüp başkanları, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilk söz alan, KASKF Başkanı Aydın, Başkan Ellibeş’e kabullerinden dolayı teşekkür ederek, KASKF’ye hediye etmiş oldukları bilgisayarlardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkan Aydın ayrıca, amatör spor kulüplerinin yaşadığı sıkıntıları Başkan Ellibeş’e anlatarak, çözüm bulunması konusunda destek istedi. Kocaeli’nde amatör spor potansiyelinin çok yüksek olduğunun altını çizen başkan Aydın, Gölcük’te bile bir çok ilden çok amatör spor kulüp olduğuna dikkat çekti. Amaçlarının, gençliği kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve spora yönlendirmek olduğunu ifade ederek, “bu konuda bize yardımcı olan, başta tüm kulüp başkanlarına ve yöneticilerime teşekkür ediyorum. Hepsinin emekleri inkar edilemez. Bu manada, Gölcük’teki birliktelik örnek teşkil ediyor” dedi.

 

ÇOCUKLARIMIZI SPORA YÖNLENDİRELİM

Daha sonra söz Başkan Ellibeş, KASKF’nun tarih yazdığının altını çizerek, “Sizlerden tek ricam. Bunu hiçbir beklenti beklemeden, mevki makam gözetmeden istiyorum. Lütfen çocuklarımıza sahip çıkın. Bunu hassaten rica ediyorum. Bu manada, benden istediğiniz her şeyi yerine getirmek için bütün şartları zorlayabilirim. Benim başka bir beklentim yok. Çünkü, çocuklarımızı kötü alışkanlıklardan ve sokaklardan kurtarmanın en güzel yanı spora yönlendirmek. Bu yüzden KASKF tarih yazıyor diyorum. Siz bu tarihi yazmaya devam ettiğiniz sürece, çocuklarımız her türlü kötü alışkanlıklardan ve sokaklardan kurtulur. Aynı zamanda, yaptığınız işi çok önemsiyor ve alkışlıyorum. İlçemizdeki amatör spor kulüplerine elimizden geldiğince, malzeme yardımı ve ulaşım desteği sağlıyoruz. Ama bu yeterli mi? Tabii ki yeterli değil. Ama istekler sınırsız, imkanlar kısıtlı olunca, bazen yetersiz kalabiliyoruz” diyerek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

 

 

 

Print

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

40 + = 45