BAŞKAN SEZER’DEN MORAL ZİYARETİ

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, 4-5 Mayıs tarihleri arasında Türkiye Halk Oyunları Federasyonu tarafından Zonguldak’ta yapılacak olan bölge yarışmasında, ilimizi 3 ekiple temsil edecek olan Gölcük Belediyespor Halk Oyunları Ekibinin son çalışmasını izledi.

DESTEK VERECEĞİZ

Başkan Sezer, Gölcük Belediyespor Halk Oyunları Ekibinin çalışmalarını Gençlik Merkezi Salonunda izledi. Gölcük Belediyespor Halk Oyunları Ekibi Antrenörü Adem Özler Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’e çalışmalarıyla ilgili bilgiler verdi. Çalışmaları ilgiyle izleyen Başkan Sezer, Gölcük adına yapılacak her türlü sanat, kültür ve sosyal faaliyetlere imkanları ölçüsünde destek vereceklerini ve düşündükleri projeleri hayata geçirmek istediklerini söyledi.

GAYRETLERİ TAKDİR EDİYORUZ

Zonguldak’ta gerçekleşecek olan bölge şampiyonasında yarışacak olan ekiplere başarı dileyen Başkan Sezer, “ Bizim özellikle geleneksel olarak halk oyunlarının yaşatılması anlamında Gölcük Belediyespor Halk Oyunları ekibinin çabaları ve gayretleri gerçekten takdire şayan. Ayrıca ben sporcu gençlerimizi ve çocuklarımızı da yürekten tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Bunun yanında özellikle destek olan, sürekli yanlarında olan, motivasyonlarını sağlayan ailelerine de tebrik ediyor, kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

19 − = 18