BAŞKAN SEZER’DEN BAYRAM MESAJI

Ramazan Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınlayan Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, bütün hemşerilerinin ve İslâm âleminin bayramını kutladı. Sezer ayrıca, “Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, milletimizin kardeşçe kucaklaştığı, birlik ve beraberlik günleridir. Bu birlikteliğimizi korumalı ve arttırmalıyız” dedi.

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, ramazan bayramı nedeniyle yayınladığı mesajda birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Ramazan bayramının kardeşlik duygularının geliştiği, kültür ve inanç değerlerinin güç kazandığı özel günler olduğunu belirten Başkan Sezer, “Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir” dedi.

ÇEŞİTLİ ETKİNLİKLER DÜZENLEDİK

“11 ayın sultanı Ramazan ayına veda ediyoruz” diyen Başkan Sezer, şu görüşlere yer verdi; “Ramazan bereketiyle geldi. Bu güzel günleri Gölcük halkı için unutulmaz kılmak adına mübarek ay boyunca çeşitli etkinlikler düzenledik. Her mahallemizde düzenlediğimiz programlarımızda vatandaşlarımıza eski Ramazan gecelerini yaşatmayı amaçladık. Bunu da başardığımızı düşünüyorum. Halkımızın yoğun ilgisi bizi ziyadesiyle mutlu etti. Şimdi de çok şükür Ramazan Bayramı’na hep birlikte kavuştuk” dedi.

HERKESİ TEBESSÜM ETTİRELİM

Sezer mesajının son bölümünde ise “Bayramlar bizim çok özel günlerdir. Bayramın coşkusunu, mutluluğunu tüm aile bireyleriyle, komşularımızla, hemşerilerimizle paylaşarak daha da anlamlı hale getirmeliyiz. Mübarek Ramazan Bayramının güzel günlerin müjdecisi olmasını temenni ediyorum. Akraba, komşu, eş dost, hasta ve ziyaret bekleyen kardeşlerimizi hatırlayalım. Kimsesizlerin, ihtiyaç sahiplerinin kapılarını çalıp, hayır dualarını alalım. Herkesi tebessüm ettirelim. Bu duygu ve düşüncelerle başta hemşerilerim olmak üzere tüm İslam âleminin Ramazan Bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

95 − = 88