BAŞKAN SEYMEN AĞIR KONUŞTU

Gölcük AK Parti ilçe Başkanı Çetin Seymen ABD’nin “Ermeni soykırımı” ifadesini kullanmasına büyük tepki gösterdi. Ve Biden’a sert eleştirilerde bulundu.

ŞEHİTLERİMİZE RAHMET YAKINLARINA SABIR DİLİYORUM

Hakkari’de terör örgütü PKK’ya düzenlenen operasyonda şehit olan kahraman Mehmetçiğimiz Haluk Serhat Aldemir’e ve Irak’ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Şimşek Harekatı’nda şehit olan kahraman askerimiz P. Uzm. Çvş. Aygün Çakar’a Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailemize ve yakınlarına sabr-ı cemil diliyorum. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Ayrıca Kartepe İlçe Başkanımız Sadık Yılmaz’ın Babası Zihni Yılmaz ağabeyimize rahmet Sadık Başkanımıza, Yılmaz Ailesine ve yakınlarına sabırlar diliyorum. Rabbim mekanını cennet etsin inşallah.

Haftanın anlamına binaen Çanakkale Kara Savaşları’nın 106. yıl dönümünde, vatan toprağını müdafaa eden şehitlerimizi, gazilerimizi ve bütün kahramanlarımızı rahmetle yâd ediyorum.

BU MİLLET HEPİNİZİ HAFIZALARINA VATAN HAİNİ OLARAK KODLUYOR

Geçtiğimiz hafta ABD Başkanı Biden ve Türkiye’deki uzantılarının sözde soykırım açıklamalarıyla kimlerin kimlerle beraber olduğunu görmüş olduk. Kendi iç politikasını konsolide etmesi ve güç odaklarının kukla etmesi sonucu mesnetsiz ve çirkin açıklamada bulunan ABD bir kere daha şımarıklığını göstermiştir. Yeryüzünde dökülen masum kanların büyük çoğunluğunun sebebi olan asıl soykırım sever ABD’yi biz çok iyi biliyoruz. 70 milyon Kızılderiliyi, 35 milyon Afrikalıyı, 4 milyon Koreliyi, 3 milyon Vietnamlı’yı, 1 milyon Kamboçyalıyı sanki kendileri katletmemiş gibi, Hiroşima ve Nagazakiye sanki kendileri atom bombası atarak 350 bin kişinin ölmesine, binlerce kişinin sakat kalmasına sanki kendileri sebep olmamış gibi lağım ağızlarını açıp konuşuyorlar. ABD kirli güçlerinin ülkemizdeki uzantıları da kirlerini saçtılar tabi. Hdp denilen terör uzantısı parti, bazı üniversitelerin sözde öğrenci dayanışma grupları, bu milletin sırtından kazanç elde eden bazı sözde sanatçılar.  Bu millet hepinizi hafızalarına vatan haini olarak kodluyor. Büyük Osmanlı İmparatorluğu ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti yüzyıllardır mazlumun yanında zalimin karşısındadır. Yeryüzünde kim zor duruma düşse elini uzatmış, haksızın karşısına dikilmiştir. Şanlı tarihimizi lekeleyen içerideki hainlere ve dışarıdaki düşmanlara lanet olsun. Milletimiz sizi bağrında barındırmayacaktır.

SAHALARI ÖZLEDİK

Tarihimize baktığımızda atalarımızın, kültürümüzün, coğrafyamızın içeriden ve dışarıdan sürekli bir saldırı altında olduğunu görürsünüz. Onların işi bu. Onlar işini yaparken biz de boş durmuyoruz. Hem vatanımızı düşmanlara müdafaa gayretinde bulunuyor hem de halkımıza hizmettegeri kalmıyoruz. Vefanın ne demek olduğunu daha da yakından anladığımız pandemi sürecinde toplam 21 milyon 210 bin 899 hizmet vatandaşlarımıza ulaştırıldı. 960.887 haneye ödeme yapıldı, kısa çalışma ödeneği uzatıldı. Bu zorlu süreçte sağlık alanında hemşehrilerimize en üstün hizmeti verirken, bir yandan kısıtlamalarla salgının şiddetli etkilerini azaltmaya, diğer yandan ekonominin çarklarını döndürmeye çalıştık. Biraz daha topyekün gayret edersek bu mücadeleden en az hasarla çıkacağız inşallah. Pandemi sürecinin olumsuz koşulları nedeniyle tüm kademelerde toplantılarımızı videokonferans yöntemiyle gerçekleştiriyor bir araya gelmiyoruz. Ziyaretlerimizi de bayram sonrasına erteledik. Şahsen kendim ilçe teşkilatımızda çalışmalarımı sürdürüyor, kurallara riayet ederek hemşehrilerimizle görüşüyorum. Ak Parti kademeleri böyle durmaya alışık değil, bir an önce sahaya çıkmayı bekliyoruz.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Sözlerime son verirken Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleri Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı olan Sayın Derya Yanık’a, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan Sayın Vedat Bilgin’e ve Ticaret Bakanı olan Sayın Mehmet Muş’a yeni görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Ayrıca yeni dönemde Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkan Yardımcılığı görevine getirilen MKYK Üyemiz, Milletvekilimiz Sayın Av. Emine Zeybek ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevine devam eden Milletvekilimiz Sayın Cemil Yaman’ı tebrik ediyorum.
Bu vesileyle tüm hemşehrilerime sağlıklı ve bereketli haftalar diliyor saygılarımı sunuyorum.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

3 + 4 =