BAŞKAN BİLİR ”GÖLCÜK HALKINI DİNLEMEK İSTİYORUZ ”

Deva Partisi Gölcük İlçe Başkanı Ersen BİLİR yaptığı açıklamada Gölcük halkını dinlemek istediklerini belirtti.

Deva Partisi Gölcük İlçe Başkanı Ersen BİLİR “Gölcük için hayırlı çalışmalar için yola çıktık. Çok dinamik bir ekibe sahibiz. Biz her olanağımızı zorlayarak Gölcük halkının sorunlarını tespit etmeye çalışıyoruz. Stant çalışmaları, hemşeri dernek ziyaretleri, her fırsatta esnaf ile sohbet ve ziyaret çalışmalarını yapıyoruz. Ancak düşündük ki birde evinde, mahallesinde, işinde olan halkımız var ve onlara ulaşmak için şartlar kısıtlı, biz onlarında sıkıntılarını, Gölcük ile ilgili beklentilerini, yapılmasını veya yapılmamasını istedikleri konuları, dinlemek not almak ve bu sorunları ve talepleri takip etmek için GÖLCÜK HALKINI DİNLEMEK İSTİYORUZ diye bir çalışma yapmak istedik.

Yarın (19/10/2021 Salı) saat:14.00-17.00 arasında bizlere ulaşmalarını ve konu ne olursa olsun bir ilçe yöneticimiz ile direk irtibata geçebilecekleri ortamı hazırladık. Dileyen vatandaşlarımız İlçe Binamızda misafirimiz olup çayımızı kahvemizi içip görüşebileceği gibi dilerse de ;

ADRESİMİZ: Merkez mah. Donanma Cad.4. Sk. No:1/1 GÖLCÜK

TELEFON: 0 (262) 414 44 45

GSM: 0 552 851 10 41

Ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden bize ulaşabilecekler.

İnstagram: golcukedeva

Facebook: Gölcük Deva

Twiter: Gölcük Deva

Sizin düşünceleriniz, sıkıntılarınız, beklentileriniz bizler için çok önemli bunun için ile ilk ağızdan bize iletmenizi bekliyoruz.  GÖLCÜK HALKINI DİNLEMEK İSTİYORUZ.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 26 = 30