BALIKHAN’IN İLK MÜŞTERİLERİ ÖZAK VE BAYRAM

 İzmit sahilde balıkçılar için yapılan ve satışların bugün başladığı Balıkhan’ın, ilk müşterileri Başkan Vekili Zekeriya Özak ve Genel Sekreter İlhan Bayram oldu.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından İzmit sahil bölgesinde çalışmaları tamamlanan Balıkhan’a ilk satıcılar taşındı. Satışların başladığı modern balık satış yeri Balıkhan’ın ilk müşterileri, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak ve Genel Sekreter İlhan Bayram oldu.

 ESNAFI ZİYARET EDİP BALIK ALDILAR

Temiz, geniş ve ferah yapısıyla dükkân sahiplerinden tam not alan Balıkhan’da satışlar başladı. Esnafa hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Başkan Vekili Zekeriya Özak ve Genel Sekreter İlhan Bayram, esnaflardan alışveriş yaparak Balıkhan’ın ilk müşterisi oldular. Başkan Danışmanı Ömer Polat’ın da yer aldığı ziyarette Özak ve Bayram esnafla bir yandan sohbet ederken bir yandan da balık aldılar. Tam donanımlı böyle bir tesisin İzmit’e kazandırılmasından dolayı çok memnun olduklarını belirten Balıkhan esnafı, Özak ve Bayram’a teşekkür ettiler.

KOLAY ULAŞIM

Sahil Otoparkı balıkçı lokantalarının karşısında inşa edilen balık pazarı Balıkhan, geniş ve ferah yapısıyla hizmet veriyor. Otopark sıkıntısı olmayan, geniş mekânıyla yeni satış yeri, vatandaşların sezon boyunca uğrak yeri olacak. Bin metrekare alan üzerinde kurulan balık satış yerinin sahil otoparkının hemen yanında olması otopark sorununu da ortadan kaldırıyor. Aracını otoparka bırak vatandaşlar kısa bir yürümenin ardından satış yerine ulaşarak alışverişlerini yapabiliyor. Mimar Sinan Yaya Köprüsü’nün sahil kısmından inen vatandaşlar yaklaşık 50 metre mesafedeki balık satış yerine kolayca ulaşabiliyor.

 9 DÜKKAN

Zemin ve asma kat şeklinde planlanan yapının taban inşaat alanı 734 metrekare, toplam inşaat alanı da 825 metrekare. Yapının içinde 7 adet balık satış bölümü ve iki adet de manav dükkanı yer alıyor. Her bir balık satış bölümü 70 metrekare alandan oluşuyor.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 82 = 92