ANKARA’DAN HABER GELDİ AK PARTİ GÖLCÜK’TE BAYRAM HAVASI

 

 

 

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, belediye meclis üyeleri dahil tüm kademeleriyle parti binasında bir araya gelerek 24 Haziran seçimlerine coşkulu bir başlangıç yaptı. Alp konuşmasında önemli mesajlar verirken, seçim bizim bayramımızdır, biz her zaman her koşulda teşkilatlar olarak seçime hazırız. Türkiye tarihinin en önemli seçiminden de zaferle çıkacağımıza olan inancımız tamdır. İşte bu tabloda bunun ispatıdır”dedi.

 

 

 

 

 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 24 Haziran 2018 Pazar günü erken Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimi’nin olacağını açıklaması sonrasında AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatları hızlı bir refleks göstererek, İdris Alp Başkanlığında parti binası toplantı salonunda bir araya geldi. AK Partililer toplantı salonuna sığmazken, salonda büyük coşku hakimdi.

 

“BİR VE BİRLİK OLDUĞUMUZU HERKESE GÖSTERDİK”

Bütün teşkilat kademelerinin katıldığı toplantı da erken seçim kararını değerlendiren İlçe Başkanı İdris Alp şunları söyledi: Bugün burada tüm teşkilat mensupları ile birlikte bir ve birlik olduğumuzu, seçime de her an hazır olduğumuzu Gölcük’e, Türkiye’ye ve de Dünya’ya göstermiş bulunuyoruz. Ben bundan dolayı her birinize yürekten teşekkür ediyorum. 2001’de kurulan partimizin ruhuyla aynı heyecan ve enerjiyle yine seçime hazır olduğumuzu, 16 yıl geçmesine rağmen bu ülke için milletimizin için çalışma arzumuzun artarak devam ettiğinin göstergesidir” dedi.

 

“16 YILDIR 12 SEÇİMDİR TARİH YAZAN BU PARTİ YİNE TARİHİ YAZACAKTIR”

Açıklamasına devam eden Alp, “Gelişen şartlar neticesinde, Dünya’daki siyasi, askeri, toplumsal, sosyal ve jeopolitik değişimeler neticesinde Türkiye’nin erken seçim psikolojisini gündemden kaldırmak adına Cumhurbaşkanımızın 24 Haziran 2018 tarihini erken seçim tarihi olarak açıklaması, vatanımıza, milletimize, devletimize ve tüm mazlumlar adına, duası Türkiye olan herkes için hayırlı, uğurlu olsun. AK Parti teşkilatları bir seçim bitirir, yeni bir seçime beklemeksizin hazırlanır. 7 Haziran seçimi oldu, 8 Haziran’da hazırlanmaya başladık. 1 Kasım’da seçim biter sevinç gösterilerimizi yaparız. Ertesin gün seçim çalışmalarına başlar, milletimizle, seçmenimizle beraber olmaya devam ederiz. Seçimler bizim bayramımızdır. 24 Haziran’da da 16 yıldır, 12 seçimdir tarih yazan AK Parti teşkilatları olarak yeniden tarih yazacağız, destan yazacağız, yine bu partinin önünde zafer kutlamasını yapacağız, sevinç gözyaşlarınızı biz dökeceğiz” şeklinde konuştu.

 

“BU SEÇİM VAR OLUŞ YOK OLUŞ SEÇİMİ OLACAKTIR”

Bizim terimiz hiç kuramadığı diyen Alp konuşmasının devamında ise, “Paçalarımızı hiç indirmedik. Paçalarımızı, kollarımızı sıyırdık, her zaman sahada olan adeta karınca gibi gece gündüz bu milletimizle iletişim içinden derdiyle dertlenen, hüzünlü gününde onunla gözyaşı döken, sevinçli gününde onlarla sevinen bir parti olduk. Bu seçimler Türkiye’nin sadece içerideki seçimleri değildir. Tüm Dünya’yı ilgilendiren, varoluş, yok oluş seçimleridir. Türkiye coğrafi olarak bir kuşatma altına alınmak isteniyor. Yeni bir Dünya düzeni kurulmak isteniyor. Bunlara karşı bir cevap vermek, bir ve bütün olduğumuzu göstermek için bir seçim olacaktır. 24 Haziran seçimleri, yeni 15 Temmuzların önüne geçmek için yapılan bir seçimdir. 24 Haziran seçimleri millet olarak ülke olarak, Türkiye olarak 15 Temmuz’da nasıl mesaj verdiysek, yine tüm Dünya’ya bir mesaj olarak bir ve kardeş olduğumuzun mesajı olacaktır.

 

“TÜRKİYE TARİHİNİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİ BU SEÇİMDİR”

Alp son olarakta, “Erken seçim kararı alarak tüm düşmanların ellerindeki hamleyi patlatmış bulunuyoruz. Görüyor ve düşünüyoruz ki, bu seçim Türkiye Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimidir. Yüz yıllık tarihimizin en önemli kritik seçimidir. Millet olarak Dünya’ya sandıkta mesaj vereceğiz. Bizim hedeflerimiz ve hayallerimiz var. 2023,2053, 2071 yolunda milletimizin hayallerini gerçekleştirme, hedeflerimiz peşinde koşmak adına 2018 24 Haziran bizim için en önemli tarih olacaktır. Buradan ilan etmek istiyorum, bizim teşkilat olarak seçim derdimiz yok. En hazırlık teşkilat biziz, seçimi muhalefet düşünsün. Önce Allah’a, sonra milletimize sonuna kadar güveniyoruz. 24 Haziran akşamı burada inşAllah zafer kutlamamızı gerçekleştireceğiz. İki ay boyunca bu birliği, uyumu, enerjimizi devam ettirerek zaferimizi tekrar ilan edeceğiz. Gazamız mübarek olsun diyerek sözlerini noktaladı. Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 66 = 72