ALP VE AYGÜN ODA BAŞKANLARIYLA BULUŞTU

 

 

 

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetimi ilçemizde bulunan odaların başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi. Buluşmaya Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’de katıldı. Alp ve Aygün, oda başkanlarının talep ve önerilerini dinlerken, her zaman yanlarında olduklarını belirttiler.

 

 

 

 

AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı ilçemizde bulunan odaların başkan ve yöneticileriyle bir araya geldi. İlçe Başkanı İdris Alp ve yönetiminin organizasyonunda gerçekleşen bu buluşmaya Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün’de katılırken, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük Seyyar Pazarcı Esnaf Odası Başkanı Abdurrezzak Tuncer, Gölcük Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Nizamettin Meteer, Gölcük Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Mevlüt Gül ile birlikte AK Parti Gölcük Gençlik Kolları Başkanı Murat Uzuner ve oda yöneticileri de hazır bulundu.

“KAPIMIZ SİZLERE SONUNA KADAR AÇIK”

İlçe Başkanı İdris Alp yaptığı konuşmada, “Toplumun tüm kesimleri ile parti olarak buluşmaya devam ediyoruz. Bu haftada ilçemizde bulunan odaların başkan ve yöneticileri ile bir araya gelmek istedik.  Sizler bizim için çok değerlisiniz çünkü esnaflarımızın aynasınız. Biz AK Parti olarak her zaman sizlerin yanındayız, sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı da dinlemeye hazırız, kapımız sizlere sonuna kadar açık. Davetimize katıldığınız içinde ayrı ayrı teşekkür ediyor, sözü bizleri kırmayıp toplantımıza katılan Sayın Milletvekilimiz Zeki Aygün’e bırakıyorum” dedi.

“HALKIMIZIN VE ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ”

Gölcük benim için çok önemli bir ilçe diyen Aygün ayrıca şunları söyledi: “Esnaf bir toplumun kalbidir. Sizlerde Gölcük esnafının temsilcilerisiniz. Bugün burada sizlerle bir araya gelmekten çok memnunum. Gölcük bizim gözbebeğimiz bir ilçe. Bir çok yatırımımız devam ediyor. Bu noktada ilçede ticari hayati geliştirmek için de projelerimiz sürüyor. Sizlerin de bizlerden istekleri arzuları varsa dinlemeye hazırım. AK Parti olarak her zaman halkımızın esnafımızın yanında hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz” dedi. Konuşmaların ardından oda başkanları da konuşmalar yaptı ve sonrasında Alp ve Aygün, başkanlara günün anısına Türk bayrağı ve Osmanlı tuğrasının bulunduğu birer tablo hediye etti ve buluşma son buldu. Haber: Serkan SIDAL

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

25 + = 28