ALP: “EN BAŞARILI İLÇE GÖLCÜK”

 

 

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, geçtiğimiz akşam haftalık toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı ve “Seçim sonuçlarını 1 Kasım seçimleri baz alınarak il genelinde analizini yaptığımızda en başarılı ilçenin Gölcük olduğunu görüyoruz. Kasım seçimleriyle 24 Haziran seçimlerinde aldığımız oy noktasındaki farkın Kocaeli’de en az olduğu ilçe Gölcük. Bu tabiki bizleri mutlu ediyor” dedi.

 

 

 

 

AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp haftalık olarak düzenli gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme dair açıklamalar yaptı. Alp şunları söyledi: ‘Geçtiğimiz hafta 15 Temmuz’u geçirdik. 15 Temmuz gecesinde şunu gördük, millet vatanına bayrağına ve bağımsızlığa çok bağlılık gördüm. Bir daha içeriden ve dışarıda ülkeye bayrağa bağımsızlığımıza saldırı olduğunda yine sokağa çıkarız. Biz bu anma programını icra ediyoruz. Bunu net görüyoruz. Bizim milletimizin en hassas noktası vatanı bayrağı ve bağımsızlığıdır. 15 Temmuz’un siyaseti olmaz. Keşke diğer siyasi partilerde olsaydı. 15 Temmuz gibi işgal girişiminin partisi olmaz. Milletin en önemli hassas olduğu noktada CHP ve İYİ Parti orada olmalıydı’ dedi.

ERYARSOY’A BAŞARILAR DİLEDİ

Açıklamalarına devam eden Alp, ‘Bugün İl Başkanımız Abdullah Eryarsoy görevine resmen atandı. Kentimize milletimize hayırlı uğurlu olsun. Yıllarca aynı masada çalışma fırsatımız oldu. Çok sevdiğimiz arkadaşımızdır’ şeklinde konuştu.

“YENİ SİSTEM ÇOK FAYDALI OLACAK”

Yeni sistemle alakalı açıklamalarda bulunan AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp, ‘Yeni sistemle alakalı yavaş yavaş hareketlenme başladı. Bu sistemin en büyük avantajı hızlı yapılan işlemler. Bakın seçimden sonra hükümet yapılanması en hızlı şekilde gerçekleştiriyor. Bu da nedir? Bir an önce Türkiye’nin çözüm bekleyen sorunlarının bir an önce çözüme kavuşturulması çok önemli. 6-7 ay sonra bu sistemi daha da çok hissedilecek. Taşlar yerine oturdukça bu sistemin getirisi vatandaşlara ve ülkemize yansıyacaktır. Bizim partimizin en önemli özelliği her zaman dinamik yapıya sahip olmamız” ifadelerini kullandı.

“25’İNDE ÇALIŞMALARA BAŞLADIK”

Alp açıklamasının devamında da, “16 yıllık iktidar dönemimiz var, 13 seçime gittik. 14.süne gidiyoruz. Bizler sahadaki varlığımızı hissettirdiğimiz için her seçimden yüzümüzün akıyla çıkıyoruz. Sayın Genel Başkanımız bahsetti, 24 Haziran’da seçimler bitti, 25’inde seçim çalışmalarına başladık. Verileri elimize alıyoruz, hangi mahalleden ne kadar oy almışız, ne kadar hedefimiz var, bunların verilerini gözlemliyoruz. En yüksek aldığımız seçimi baz alıyoruz, mahalle mahalle verilere bakıp, ona göre analizimizi yapıyoruz. Bizler 2019 Mart ayındaki yerel seçimlerine bu şekilde hazırlanıyoruz’ diyerek açıklamalarını bitirdi” dedi.

“EN BAŞARILI İLÇE GÖLCÜK”

Alp son olarakta Kocaeli’nin en başarılı ilçesi olduklarını dile getirip şunları söyledi: “Seçim sonuçlarını 1 Kasım seçimleri baz alınarak il genelinde analizini yaptığımızda en başarılı ilçenin Gölcük olduğunu görüyoruz. Kasım seçimleriyle 24 Haziran seçimlerinde aldığımız oy noktasındaki farkın Kocaeli’de en az olduğu ilçe Gölcük. Bu tabiki bizleri mutlu ediyor. Bu noktada çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Oy kaybımızın neden olduğunu düşünüp, vatandaşlarımızla bir araya gelerek yerel seçimde daha başarılı olmak için çalışacağız” dedi ve son olarakta Gazeteciler Bayramını kutlayıp sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

 

Print
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

4 + 2 =