AKŞENER ADAYLIĞINI AÇIKLADI

 

 

 

 

 

Türkiye 24 Haziran 2018 tarihinde erken seçime gidiyor. Akşener erken seçim değerlendirmesinde Cumhurbaşkanlığına aday olacağını açıkladı.

 

Türkiye 24 Haziran 2018 traihinde erken seçime gidiyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kararı açıklaması üzerine İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener basının karşısına çıkarak kararı değerlendirdi. Akşener açıklamasında Cumhurbaşkanlığına aday olacağını söyledi.

 

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ”An itibarıyla seçim çalışmalarına başlıyoruz. Ben Cumhurbaşkanı adayıyım, 100 bin imza ile aday olacağım. Herkes ayağını denk alsın. İYİ Parti seçime girecek ve alacak” dedi.

 

Akşener’in açıklamalarından satır başları şöyle:

 

“İYİ PARTİ SEÇİME GİRECEK VE ALACAK”

”Herkes ayağını denk alsın. İYİ Parti seçime girecek ve alacak. Abiler korktu. Bu abilerin korktuğunu biliyordum da bu kadar korktuklarını gerçekten düşünmemiştim. Bu seçimin bizim açımızdan herhangi bir problemi yok. 15 Temmuz’da seçim yaparlar demiştim. An itibarıyla seçim çalışmalarına başlıyoruz. Biz 16 Nisan’a çalıştık. Ben Cumhurbaşkanı adayıyım 100 bin imza ile aday olacağım. Hangi kanunu çıkarırlarsa çıkarsınlar korkunun ecele faydası yok. Hayırlı olsun seçim ülkemize milletimize.’

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)