AK PARTİ’DE VEFA VE YENİ PLANLAMA

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, seçim sonrası parti kurmaylarını ilk kez bir araya getirerek, değerlendirme yaptı. Seçim zaferiyle ilgili teşekkür mesajı da içeren buluşmada, yerel seçimlerle ilgili ön hazırlıklar konuşuldu.

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, yaz aylarında da boş durmuyor. Daha önce ilçe teşkilatlarına tek tek teşekkür ziyaretinde bulunan Talus, bu kez Milletvekilleri, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı, İl Yönetimi, İlçe Başkanları, İlçe Belediye Başkanları, İl ve İlçe SKM Başkanları, İl ve İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları’nı bir araya getirdi.

HEM TEŞEKKÜR, HEM YENİ PLANLAMA

Seka Park Maide Restaurant’ta gerçekleşen buluşma hem seçim zaferiyle ilgili teşekkür mesajı hem de yerel seçimlerle ilgili ön hazırlıkların görüşülmesini içeriyordu. Toplantıda Başkan Talus, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın ve Milletvekilleri adına Veysel Tipioğlu birer konuşma yaptı. Talus, her ilçede birinci parti olduklarını hatırlatarak şunları söyledi:

BİRBİRİMİZİ SEVİYORMUŞ GİBİ YAPMADIK

“Her seçim zor, her seçim önemliydi ama geriye dönüp baktığımızda hakikaten Türkiye Yüzyılı’nı başlatan, çok ama çok önemli bir seçimi geride bıraktık. Bu nedenle, tarihe bir not düşmek adına bu toplantıyı organize ettik. Biz birbirini seviyormuş gibi yapan bir teşkilat değiliz. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde aramızdaki kardeşlik hukuku, milletimizle olan gönül bağı, bizleri her seçimde zafere taşıyor. Ama asla rehavete kapılacak, milletimize karşı sorumluluklarımızı unutacak değiliz. Aynı ciddiyetle çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye Yüzyılı’nı birlikte başlattık, şimdi yerel seçimlere hazırız” dedi.

BÜYÜKAKIN’DAN TEŞEKKÜR

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın da, 14-28 Mayıs seçimlerinde Türkiye’nin çok önemli bir seçim yaşadığını belirtti: “Türkiye bugün, ‘Bu yüzyıl bizim yüzyılımız olacak’ diyecek cesaret ve kararlılığı göstercek konuma geldi. Bulunduğu coğrafyada çıkarları doğrultusunda, hiç kimseye bakmadan kendi kararlarını alabilme noktasına geldi. Bu ilerlemenin devamını sağlamak adına Türkiye bir kez daha Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakı’na güvenini gösterdi. Milletimize şükran borçluyuz. Aynı zamanda bu dava uğruna gece gündüz demeden, evinden, işinden fedakarlık yaparak AK Davamıza gönül veren tüm teşkilat mensuplarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.

“YEREL SEÇİMLERE HAZIRIZ”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Veysel Tipioğlu da, teşkilata teşekkür etti: “Bir yerde kardeşlik hukuku varsa, aidiyet duygusu yücelmişse, fedakarlık varsa; orada başarısızlığa zaten yer yoktur. Kocaeli teşkilatı bu anlamda Türkiye’nin örnek teşkilatlarından biridir. İl Başkanımızın nezdinde tüm teşkilatımıza seçim dönemindeki özverisi, gayreti için bizler de teşekkür ediyoruz. Bu başarı, şehrimiz ve ülkemiz için yeni bir başlangıç anlamı taşıyor. Şimdi bu başarıyı devam ettirmek, daha da yükseltmek için hep birlikte çalışacağız.” AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, program sonunda tüm katılımcılara, isimlerine özel hazırlanmış ve üzerinde “Türkiye Yüzyılını birlikte başlattık” mesajı bulunan seçim hatırası birer plaket hediye etti.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)