AK PARTİ’DE SÜRPRİZ ADAY ADAYI ÇARŞAMBA GÜNÜ BAŞVURUYOR

AK Parti’den Gölcük Belediye Başkan aday adaylığına sürpriz bir isim Çarşamba günü  başvuruda bulunuyor.

Geçtiğimiz pazartesi günü başlayan ve 16 Kasım’a kadar uzatılan AK Parti’deki belediye başkan aday adaylığı sürecinde yeni gelişmeler yaşanıyor. Gölcük’te sürpriz bir isim daha aday adaylığına hazırlanıyor.

BELGELERİNİ HAZIRLIYOR

Kocaeli eski Baro Başkan Yardımcısı Avukat Yıldırım Sezer, AK Parti’den Gölcük Belediye Başkan aday adayı oluyor. Sezer’in evraklarını hazırlamaya başladığı öğrenildi. Gölcük’te geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen Sezer’in aday adaylığı bütün dengeleri değiştireceğe benziyor.

YILDIRIM SEZER KİMDİR?

1970 tarihinde Gölcük Saraylı’da doğan, ilk ve orta öğrenimini Gölcük’de 1987 yılında Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesi’ni bitirerek tamamlayan Av.Ali Yıldırım Sezer, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu. Halen; İstanbul Üniversitesi’nde tez aşamasında yüksek lisans yapmaktadır.

1994 yılında Kocaeli Barosu’na kaydolan ve Kocaeli Barosu’sunda 5 dönem Yönetim Kurulu üyeliği yapan Av.Ali Yıldırım Sezer iki dönem Genel Sekreterlik, bir dönem de Başkan Vekilliği görevi yaptı. Kocaeli Barosu’nun geçen ay yapılan Genel Kurulu’nda Türkiye Barolar Birliği delegesi seçilmiştir.

GÖLASDER Gölcük Emniyet Teşkilatını Güçlendirme Derneği, Gölcük Yelken Kulübü, GFSD Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği’nin  kurucularından ve yönetim kurulu, Gölcük Kent Konseyi ve Kocaeli Büyükşehir Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyesidir.

Evli ve iki çocuk babası olan Av.Ali Yıldırım SEZER halen Gölcük İlçesi’nde serbest avukat olarak çalışmaktadır.

Av.Ali Yıldırım Sezer’in 14 Kasım Çarşamba günü evlilik yıldönümünde Gölcük Belediyesi Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yapması bekleniyor.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 6 = 3