AK PARTİ’DE ADAY ADAYLARI TEK YUMRUK

31 Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için AK Parti’de 12 isim başvurusunu yapmıştı. Bu isimler İlçe Başkanı İdris Alp, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve ilçe yöneticileri ile bir araya geldi. Toplantı da tüm aday adayları birlik beraberlik mesajı verirken tek yumruk oldular.

Ak Parti Gölcük İlçe Teşkilatı aday adaylığı sürecinde büyük hareketlilik yaşarken 12 kişi 31 Mart 2019 seçimleri için başvuru yaptı. Bu isimler, İlçe Başkanı İdris Alp, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellbieş ve ilçe yöneticileriyle bir araya gelip, seçim süreci değerlendirdi, akşam yapılacak danışma meclisi toplantısı ve Pazar günü yapılacak temayül ile ilgili istişare yapıldı.

DURMAK YOK YOLA DEVAM

İlçe Başkanı İdris Alp birlik beraberlik mesajı verdiği toplantı da şunları söyledi: “Aday adaylık sürecimizi büyük ilgiyle tamamladık. Sizin gibi değerli isimlerin aday adaylık başvurusu yapması AK Parti’ye her zaman ki gibi büyük bir teveccühün devam ettiğinin göstergesidir. Bu coşkulu süreci birlik ve beraberlik içerisinde geçireceğiz. Adayımız açıklandığı andan itibaren etrafında toplanıp, kenetleneceğiz. Tek hedefimiz oyumuzu arttırarak tekrar Gölcük Belediyesi’ni almaktır. Durmak yok, yola devam” diyerek sözlerini noktladı.

BELEDİYE KAZANACAĞIMIZ NOKTASINDA KUŞKUM YOK

Alp’in konuşması sonrasında sözü alan Başkan Ellibeş, “3 dönemdir Gölcük’te başarıyla hizmet bayrağını en üstlere çıkardık. Bundan sonra ki süreçte de aday olacak arkadaşımızın aynı inanç ve şevkle çalışacağı ve ilçemize en iyi hizmeti vereceği noktasında inancım tamdır. Hepinize başarılar diliyorum. AK Parti birlik ve beraberlik içinde bu süreci tamamlayacaktır. Gölcük Belediyesi’ni kazanacağımız noktasında en ufak bir kuşkum yoktur” şeklinde konuştu.

ADAY ADAYLARI BİRLİK BERABERLİK MESAJI VERDİLER

Sonrasında bütün aday adayları, Ali Yıldırım Sezer, Ekrem Aktuğ, Necati Zorlu, Sedat Yücel, Recep Şinasi Yıldız, Nazım Usta, Nihat Abiş, Sebaattin Ersoy, Zekeriya Savaş, Murat Uzuner, Abdullah Zorlu, Selami Yaman teker teker söz alarak birlik ve beraberlik mesajları verdi ve hepsi tek hedeflerinin Gölcük’te AK Belediyeciliğin devam etmesi noktasında çalışmak olduğunu dile getirdiler. Toplu fotoğraf çekimi sonrasında toplantı son buldu.

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

53 + = 57