AK Parti mahalle buluşması geceyi ışıl ışıl aydınlattı

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nın mahalle buluşmaları Bekirpaşa’da devam etti. Alanı dolduran kalabalık cep telefonlarıyla geceyi ışıl ışıl aydınlatırken, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, muhalefetin neden ara sokakları bile dolduramadığını açıkladı.

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı’nın mahalle buluşmaları devam ediyor. Bir yandan seçim ofislerinin de açılışının yapıldığı bu buluşmalardan biri dün akşam Bekirpaşa’daydı. Kanal boyuna toplanan kalabalığa AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr.Tahir Büyükakın ve AK Parti İzmit İlçe Başkanı Muharrem Tutuş hitap etti.

BİZİM İŞİMİZ SEVGİ

Kalabalığın cep telefonlarıyla geceyi aydınlattığı, sloganlarla büyük coşku yaşadığı buluşmada konuşan AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, “Sizde bu inanç, bu birlik, bu beraberlik, bu kardeşlik olduğu sürece bu kutlu yürüyüşün önünde kimse duramaz. Bizim kavgayla, gürültüyle işimiz olmaz. Bizim işimiz bu meydanlar. Biz sevgiyle, aşkla bu meydanları dolduruyoruz. Ama işi yalan, kavga, gürültü olanları görüyorsunuz”.

MERAK ETMEYİN

“Birkaç saat önce bu meydanın hemen yanındaki ara sokakta grup başkanvekilleri konuştu. Ama ara sokak bile boş kaldı. Çünkü verdikleri hiçbir sözü tutmuyorlar. İşte orada konuşan Özgür Özel. Herkese traktör sözü bir şov malzemesiydi diyerek milleti açıkça kandırdıklarını kendisi itiraf etmemiş miydi? Şimdi hangi yüzle milletin karşısına çıkıyorsunuz? Şimdi söylediklerinize vatandaş neden inansın? 14 Mayıs’ta bir kez daha demokrasi tokadını bu millet size indirecek merak etmeyin”

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

87 − = 86