AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ‘BAYRAMLAR BÜTÜNLEŞME GÜNÜDÜR’

AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, ‘BAYRAMLAR BÜTÜNLEŞME GÜNÜDÜR’

On Bir Ayın Sultanına veda ediyoruz RAMAZAN BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN AK Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  Ramazan Bayramı münasebetiyle açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Ellibeş, tüm İslam Aleminin, Kocaeli ve Gölcük halkının bayramını kutladı. Vatandaşlara birlik ve beraberlik çağrısında bulundu Başkan Ellibeş, yaptığı açıklamada, ‘Bayrama erişmenin sevincini, manevi hazzını, muhabbetini, gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz. Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaştık.

Böylece Allah’a karşı kulluk görevlerimizi yerine getirmenin manevi huzuru ve mutluluğu içinde birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramına ulaştık. Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız istisnai günlerdir. Mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Bayramımızın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim.

Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere bütün İslam âleminin, Kocaeli ve Gölcük halkının mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, bayramın insanlığın barış, huzur ve refahına vesile olmasını diliyorum’ dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)