AK PARTİ İHSANİYE MERKEZ MAHALLESİ ZAFERİNİ KUTLADI

 

 

İhsaniye Merkez Mahallesi Teşkilatı ve partililer kazandıkları seçim zaferini İlçe Başkanı İdris Alp ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte kutladılar. Başkan Alp yaptığı konuşmada, “İhsaniye Merkez Mahallesi her seçimde olduğu gibi bu önemli seçimde de partimize büyük destek oldu, sizleri ve bize oy veren tüm seçmenlerimizi yürekten kutluyorum” dedi.

 

 

 

 

AK Partililer 24 Haziran seçimleri sonrasında Gölcük’te büyük coşku yaşamış, gece boyunca devam etmişti. Geçtiğimiz gün ise mahallelerde kutlamalar sürdü. İhsaniye Merkez Mahallesi Teşkilatı ve partililer kazandıkları seçim zaferini İlçe Başkanı İdris Alp ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ile birlikte kutladılar. Mahalle Başkanı Murat Kurt ve partili mahalleliler, hanımların evlerinde hazırladıkları yiyecekleri de ikram ederek, havai fişekler patlatıp büyük coşku yaşadılar.

BÜYÜK BİR ZAFER KAZANDIK

Başkan Alp yaptığı konuşmada, “Zor bir seçimi büyük bir zaferle geri de bırakmanın mutluluğu içindeyiz. İhsaniye Merkez Mahallesi her seçimde olduğu gibi bu önemli seçimde de partimize büyük destek oldu. Cumhurbaşkanlığı seçiminde %59 gibi bir oyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek verirken, genel seçimlerde de %50’ye yakın bir oy aldı. Mahalle başkanımız Murat Kurt nezdinde tüm teşkilat üyelerimize ve partimize oy veren tüm seçmenlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Allah nice zaferleri hep birlikte yaşamayı nasip etsin inşallah” dedi. Başkan Ellibeş’te mahalleyi ziyaret edip, kazanılan başarıdan dolayı partilileri ve mahalle başkanı Murat Kurt’u ve yönetimini kutladı.

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

24 − 16 =