AK PARTİ GÖLCÜK, MİLLETVEKİLLERİYLE ZAFERİNİ KUTLADI

 

 

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve seçilen milletvekillleri ilçemize gelerek parti teşkilatları ile Daraltılmış İlçe Toplantısına katıldı. Büyük bir coşkunun yaşandığı toplantı seçim zaferi kutlanırken, Başbakan Yardımcısı Işık ve milletvekilleri AK Parti Gölcük İlçe Başkanı İdris Alp ve teşkilatlardan övgüyle bahsedip, yerel seçimde de aynı başarıyı beklediklerini dile getirdiler.

 

 

 

 

AK Parti ilimizde ve ilçemizde 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinden bilindiği üzere zaferle ayrılmış, 7 ismi yeni sistemde mecise göndermeyi başarmıştı. Başbakan Yardımcısı Fikri Işık ve seçilen milletvekillleri ilçemize gelerek parti teşkilatları ile Daraltılmış İlçe Toplantısına katıldı. Toplantıya Başbakan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili Fikri Işık, İlyas Şeker, Radiye Sezer Katırcıoğlu, Mehmet Akif Yılmaz, Sami Çakır, Emine Zeybek, İl Başkan vekili Abdullah Eryarsoy, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, AK Parti İlçe Başkanı İdris Alp, parti yönetimi, meclis üyeleri, mahalle başkanları, gençlik ve kadın kolları başkanları ve yönetimleri katıldı.

BÜYÜK BİR FEDAKARLIK ÖRNEĞİ GÖSTERDİNİZ

Coşku içinde geçen danışma meclisinin açılış konuşmasını İlçe Başkanı İdris Alp yaptı. Alp konuşmasında, “24 Haziran seçimlerinden başarıyla çıktık. Her birinizin çok büyük emeği var. Her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başta Başbakan Yardımcımız, milletvekillerimiz ve il başkanlığımız olmak üzere bu süreçle alakalı, Gölcük özelinde gerçekleştirdikleri çalışmalar ve gayretlerden dolayı sizlerin huzurunda kendilerine teşekkür etmek istiyorum. Önceki dönemlerde görev alan ilçe başkanlarımız bu seçimde de ayrıca görev alarak büyük bir gayret ve fedakarlık örneği gösterdiler, bunu da belirtmek istiyorum. SKM’mizde büyük gayret gösterdi. Bir çok abimizin, parti büyüğümüzün, kardeşimizin bu dönemde de bizlere vermiş olduğu omuz takdire şayan. İşte bu samimiyet olduğu 16 yıl, 13 seçimdir gösterdiğimiz başarı bundan sonrada artarak devam edecektir. Bu kardeşliğimiz, samimiyetimiz, birliğimiz, olduğu sürece her engeli aşacağımızı belirtmek istiyorum. Son olarakta Belediye Başkanımızlan da birlikte görev yaptığımız süre 4 yıla yaklaştı, 4 seçim ve darbe girişimi geçirdik. Belediye başkanımızda hep yanımızda oldu. Dim dik durdu, elini hiç üzerimizden eksik etmedi.  Özellikle bunu ifade ederek, Başkanımıza bir alkış almak istiyorum” dedi ve son olarak bugün yerel seçimin startını veriyoruz, canla başla çalışmaya durmadan devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

MİLLETVEKİLLERİ AK PARTİ GÖLCÜK TEŞKİLATLARINI ÖVDÜ

Alp’in konuşması sonrasında Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş bir konuşma yaptı ve konuşmasında mutluluğunu ifade edip, seçim döneminde gayretli çalışan tüm teşkilatlara teşekkürünü iletti ve bu başarıların artarak devam etmesi için el birliği ile çalışacaklarını sözlerine ekledi. Ardından sırasıyla milletvekilleri birer teşekkür konuşması gerçekleştirdi. AK Parti Gölcük İlçe Teşkilatı’nın başarılı bir seçim geçirdiklerini ifade edip, memnuniyetlerini dile getirdiler. Son olarakta Başbakan Yardımcısı Fikri Işık bir konuşma yaptı ve konuşmasında önemli ifadeler kullandı.

DİĞER PARTİLER YARI OYUMUZU ALAMADI

Gölcük İlçe Teşkilatlarından ve Başkan İdris Alp’ten övgüyle bahseden Işık şunları söyledi: “Gölcük’te önemli bir başarıya Allah’a hamdolsun imza attık. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Başka hiç bir partinin yarısını dahi alamadığı bir oy oranına ulaştık. Kocaeli’nde ki başarımıza da Gölcük büyük bir katkı sundu. İnanılmaz bir gayret gösterdiğinizi yakinen biliyorum. İlçe Başkanının şahsında emek veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kolay bir süreç değildi. Cumhurbaşkanımızın tekrar sahaya inmesi, teşkilatlarımızın motive olması, milletimizinde yeni sistem hayata geçerken, Cumhurbaşkanımızı güçsüz bırakmama noktasında ki iradesi Allah’a ham olsun seçimleri AK Parti’nin ve Cumhurbaşkanımızın net zaferi ile sonuçlandı” dedi.

CHP SEÇİMLERİ MEVSİMLİK İŞ OLARAK GÖRÜYOR

Başbakan Yardımcısı Işık konuşmasının devamında CHP’ye yüklendi ve şunları söyledi: “CHP seçimleri sezonluk, mevsimlik bir iş olarak görüyor. Seçim bitince defteri, dükkanı kapatıyor, bir daha seçim kararı alınınca hemen dükkanı tekrar açıyor. O zaman orada seçim bitmiş oluyor. Hiçbir seçim kampanya döneminde kazanılmaz. Kampanya döneminde herkes mevcudunu korumanın derdine düşer. Bunlar siyaseti sezonluk iş, mevsimlik iş olarak gördükleri için kendilerini de mevsimlik işçi statüsüne koyuyorlar. ‘Sezon açılınca başlayalım, sezon bitince kapatalım.’ Öyle bir şey yok. Siyaset devamlı bir uğraştır, insanın gönlüne girme mücadelesidir. Gönlüne giremezseniz sandıktan çıkamazsınız. Başarımızın sırrı üçtür; çalışmak, çalışmak, çalışmak… Bugün başarısız olanlar bilsinler ki çalışmadıkları içindir. Bilsinler ki milletin gönlüne giremedikleri içindir.” Başbakan Yardımcısı Işık, gelecek sene yapılacak yerel seçimlerde de aynı anlayışla en yüksek oy oranlarını alarak yollarına devam edeceklerine inandıklarını sözlerine ekledi. Konuşmanın ardından toplantı son buldu.

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

85 + = 92