AİLE KONAK’TAN DEV İFTAR

Gölcük Aile Konak Hastanesi beşincisini düzenlediği halka açık iftar organizasyonunda binlerce kişiyi iftar yemeğin de ağırladı.

Aile Konak Hastanesi’nin gelenekselleşen halk iftarının beşincisi dün akşam hastane önünde binlerin katılımıyla gerçekleşti. Tüm hastane çalışanları ve yöneticilerinin katılımıyla hazırlanan iftar organizasyonuna binlerce kişi katıldı. Aile Konak Hastanesi , İdari direktör Dr. Şahin Talus, Tıbbi direktörü Op. Dr. M. Veysel Besnili, Yönetim Kurulu üyeleri  Dr. Numan Ulay ve Dr. Metin Göklü ev sahipliğiyle, tüm çalışanların emeğiyle hazırlanan organizasyonda Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Ellibeş, Ak Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Necmi Kocaman, Gölcük Kızılay Şube Başkanı Orhan Barış,  Aile Konak Hastanesi hekimleri ile Sakarya ve Gebze Hastaneleri yönetim kurulu iftar programına katılım gösterdiler.

BAŞKAN SEZER VE ŞAHİN TALUS’TAN İKRAM

Aile Konak Hastanesi’nin düzenlediği geleneksel beşinci halk iftarı organizasyonuna halkın yanı sıra protokolden de yoğun katılım gerçekleştirildi. Aile Konak Hastanesi önünde düzenlenen iftar programı, Gölcük İlçe Müftüsü tarafından okunan İftar Duası ile başladı ve ardından ney dinletisi ile devam etti. Yoğun katılımın olduğu organizasyonda, Gölcük Belediye Başkanı Yıldırım Sezer ve hastane ortaklarından Şahin Talus ilk ikramı başlatan isimler olarak, gelen vatandaşlar için ikramda bulundular. Ve  tüm hastane personeli iftar yemeği için hizmet verdi. Aile Konak Hastanesi önü iftarın yapıldığı zamanda trafiğe kapatıldı ve ulaşım farklı noktadan hizmet verdi.

GURURLUYUZ

Aile Konak Hastanesi Tıbbi direktörü Op. Dr. M. Veysel Besnili yaptığı konuşmada, Ramazan ayının paylaşma ve sevgi ayı olduğunu, farklılıklarımızı bir kenara bırakarak sevgi ve saygı çerçevesinde bizden sonraki nesillere aktarmamız gerektiğini ifade ederek, katılımlarından dolayı herkese teşekkür etti. Aile Konak Hastanesi İdari Direktörü Dr. Şahin Talus iftar öncesi gerçekleştirdiği konuşmasında, “Bugün 5. geleneksel iftar programımızı gerçekleştiriyoruz, beş yıl önce 750 kişiyle iftar yaptık, geçtiğimiz yıl bin 500 komşumuz bugün de 2 bin kişinin üstünde komşumuzu ağırlıyoruz. Size servis yapan hastane çalışanlarıdır. Sizinle bu ortamı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Allah razı olsun bizleri sahiplendiniz. Katılım gösteren herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

21 − = 13