23 NİSAN’DA ANITPARK’TA ŞENLİK VAR

 

 

 

 

 

Gölcük Belediyesi 23 Nisan şenlikleri kapsamında Anıtpark’ta 22-23 Nisan tarihlerinde çocuk şenliği düzenleyecek.22 Nisan Saat 10.00’da başlayarak 23 Nisan Saat 22.00’de son bulacak olan şenliklerde; şişme oyun parkları, sahne gösterileri, palyaçolar, rodeo ve çeşitli yarışmalar yer alacak. hizmetler.site Şenlikte, minikler iki gün boyunca çocuk olmanın tadını çıkaracak.

 

 

 

 

Gölcük Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle tüm çocukların katılabileceği ´23 Nisan Çocuk Şenliği´ düzenlenecek. Anıtpark´ta gerçekleştirilecek şenlikte çocuklar için her türlü eğlence ortamı hazırlanarak çocukların iki gün boyunca gönüllerince eğlenmesi sağlanacak.

ELLİBEŞ TÜM ÇOCUKLARI DAVET ETTİ

Tüm çocukları 23 Nisan Çocuk Şenliğine davet eden Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş “Çocuklar bizim geleceğimizdir. Onların en iyi şekilde yetişmeleri, en iyi şekilde eğitim almaları bizim için önemlidir. Ders ve sınav stresinden biraz olsun uzaklaşacağı 23 Nisan Bayram coşkusu içinde tüm çocuklarımızın neşeli bir gün geçirmesini arzuluyoruz. Bunun için de çeşitli etkinlikler hazırladık. ´Çocuk Şenliği´ her yıl artan bir katılım ve coşkuyla kutlanıyor. Bu yıl da çocuklarımızı şenliğe davet ediyoruz. Büyük küçük herkes Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlasın, herkes biraz çocuk olsun, tüm çocuklar daha da mutlu olsun istiyoruz. Gölcük Belediyesi olarak yaptığımız tüm çalışmalarımızın temelinde çocuklarımız var” şeklinde konuştu.  22 Nisan Saat 10.00’da başlayarak 23 Nisan Saat 22.00’de son bulacak olan şenliklerde; şişme oyun parkları, sahne gösterileri, palyaçolar, rodeo ve çeşitli yarışmalar yer alacak. Şenlikte, minikler iki gün boyunca çocuk olmanın tadını çıkaracak.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)