2019 SEÇİMLERİNDE GÖLCÜK BELEDİYE BAŞKAN ADAYIYDI!

Saadet Partisi’nden 2019 seçimlerinde Gölcük Belediye Başkan adayı olan Nihat Yıldız partisinden istifa ederek İYİ Parti’ye katıldı.

2019 seçimlerinde Saadet Partisi’nden Gölcük Belediye Başkan adayı olan Nihat Yıldız, partisinden istifa ederek İYİ Parti’ye katıldı. Yıldız, geçtiği İyi Parti’den de belediye meclis üyesi aday adayı oldu.

İYİ Parti ilçe binasında yapılan aday adaylık başvurusunda İYİ Parti İlçe Başkanı Soner Yusufoğlu, İYİ Parti Gölcük Belediye Başkan adayı İsmail Aynacı, İYİ Parti Gölcük Belediye meclis üyeleri, meclis üyesi aday adayları, parti yönetimi ve üyeler hazır bulundu.

NİHAT YILDIZ KİMDİR?

1973 yılında Giresun’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Giresun’da, lise öğrenimini Gölcük’te tamamladı. Uzun yıllar ticari faaliyetlerde bulunan Yıldız, reklam, matbaa ve yayıncılık sektöründe devam etmektedir. Gölcük İmam Hatip Lisesi Mezunlar Derneği Başkanlığı ve Gölcük Sivil Toplum Kuruluşları Platformu Dönem Başkanlığı yaptı. Gölcük Dost eli Yardımlaşma Derneği Yönetiminde bulundu. Büyük Birlik Partisinde de siyaset yapan Yıldız, en son Büyük Birlik Partisinin Kocaeli İl Başkanlığı görevinde bulundu. Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatına katıldı. Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcılığı görevinde de bulunan Yıldız, SP’den Gölcük Belediye başkan adaylığı da yapmıştı. Yıldız evli ve üç çocuk babasıdır.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)