2 AYDA 66 ESNAFA 3 MİLYON KREDİ

Gölcük Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Musa Mısırlıoğlu, 2022 yılının ilk 2 ayında esnaflara verilen kredi miktarını açıklayarak, ‘Esnaflarımızın yanında olmaya devam ediyoruz’ dedi.

İlk 2 ayda 66 esnaf başvuruda bulundu

Kooperatif Başkanı Musa Mısırlıoğlu, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: ‘Covid-19 sürecinde kısıtlamaların kalkmasıyla çalışmalarını sürdüren esnaflarımız bu süreçte bir nebze de olsa rahat nefes almaya başladı. Esnaf Kefalet Kooperatifi olarak bizlerde üzerimize düşeni yapmaya devam ediyor, esnaflarımızın yanında oluyoruz. Tarafımıza kredi talebinde bulunan esnaflarımıza, şartların oluşması durumunda kredilerini veriyoruz. Gölcük Esnaf ve Kefalet Kooperatifi olarak bizler 2022 yılının ilk 2 ayında 66 esnafımıza 3 milyon lira kredi vermiş bulunmaktayız.’
‘Temennimiz, esnaflarımızın işlerinin her daim açık olması’
Açıklamalarını sürdüren Gölcük Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Musa Mısırlıoğlu, ‘Bu anlamda, kooperatif olarak esnaflarımıza fayda sağlamak adına çalışmalarımızı her zaman sürdüreceğiz. Bizler her zaman esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Temennimiz, esnaflarımızın işlerinin her daim açık olması’ dedi.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)