YILIN DÜĞÜNÜ

Her anne ve babanın hayalidir çocuğunun “mürüvvettini” görmek.

İşte kentimizin tanınan isimlerinden Gölcükspor başkanımız Temel Erten, tek oğlu olan Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesinin yöneticilerinden Uğur Erten’in mürüvvetini gördü.  Uğur ile Müberra rüya gibi bir düğünle Aşiyan Tesislerinde evliler kervanına katıldılar.

İŞ VE SİYASET DÜNYASI BULUŞTU

Kentimizin sevilen ailelerinden İpek veTemel Erten çiftinin Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi’nde müdür yardımcısı olan oğulları Uğur ile Mesude ve Yaşar Kurt çiftinin eczası olan kızları Müberra evliler kervanına katıldı. Erten ve Kurt  ailesinin düğün törenine bölgemizin iş ve siyaset dünyasından önemli isimler katıldı.

TEMEL ERTEN’DEN TEŞEKKÜR

Bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür eden İş adamı ve Gölcükspor Başkanı Temel Erten; “Bugün çok mutluyum çünkü adeta Kocaeli’nin mozaiği diyebileceğimiz her kesimden çok değerli misafirlerimiz bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayıp, aramıza katıldılar. Herkese tek tek çok teşekkür ediyorum. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi daim eylesin inşallah, Rabbim evlatlarımızın yuvalarına huzur versin” temennilerinde bulundu.

Gölcük Vizyon Gazetesi olarak davetli sayısı, düğün organizasyonu ve gösterilen ilgi ile yılın düğünü olan Müberra ve Uğur çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 6 = 3