YENİ SANAYİ SİTESİNE CAMİ

Gölcük Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapımı tamamlanan ve yarın ilk anahtarlarının teslim edileceği Yeni Sanayi Sitesi içinde yer alacak cami için inşaat çalışmaları başladı.

Gölcük Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm projesi kapsamında yapımı tamamlanan ve yarın ilk anahtarlarının teslim edileceği Yeni Sanayi sitesi içerisinde bulunacak olan cami inşaatı yapım çalışmaları başladı. Camii inşaatı çalışmalarını, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Genel Koordinatör Nihat Abiş, Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldılar.

HARFİYAT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Hafriyat çalışmalarının başlandığı Camii inşaatında incelemelerde bulunan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu. Başkan Ellibeş açıklamasında;  “Gölcük Belediyesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapımını tamamladığımız sanayi dükkanlarının tapularını ve anahtar teslimlerini Allah nasip ederse Perşembe günü teslim etmeye başlayacağız.  Aynı zamanda hem sanayi esnafımızın, hem sanayide iş görmeye gelen vatandaşımızın hem de Ford ve diğer fabrikalarda çalışan kardeşlerimizin ibadetini yapabileceği Camii inşaatına başlamış durumdayız. Üç buçuk dönüm alan içerisinde yapılacak olan cami inşaatımız en kısa sürede bitirilerek vatandaşlarımızın hizmetine sunulacak. Şimdiden hayırlı olsun, ibadetleri kabul olur inşallah” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

2 + 7 =