YENİ PARTİNİN ADI BELLİ OLDU!

Avantgardia

Geçtiğimiz günlerde AK Parti’den istifa ettiğini açıklayarak dikkatleri üzerine çeken Ali Babacan’ın kuracağı yeni partinin adının Huzur Partisi olacağı iddia edildi. Huzur Partisi adı için Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvuru yapıldığının ortaya çıktığı da öğrenilen bilgiler arasında


Hafta başında kurucusu olduğu AK Parti’den istifa eden eski Başbakan Yardımcısı Babacan’ın liderliğinde kurulması beklenen  partinin isiminin kulislerde Huzur Partisi olabileceği iddia edildi. Kulislerde konuşulan Babacan’ın partisinin adı ile ilgili Türk Patent ve  Marka Kurumu’na başvuru yapıldı.

“BEYAZ SAYFALARLA İŞE BAŞLAMAK GEREK”

Ali Babacan’a yakın isimlerin yeni partinin isiminin ile ilgili olarak AKP’den istifa ederken “Her konuda beyaz sayfalarla işe başlamak gerekmektedir.” sözleriyle birlikte yaptığı yaptığı açıklamasında “İnsan hakları, özgürlükler, ileri demokrasi ve hukukun üstünlüğü vazgeçilmez ilkelerimizdir. Amacımız ülkemizin itibarını yükseltmek, halkımızın refah ve mutluluğunu artırmak, Türkiye’Yi hak ettiği güzel bir geleceğe ulaştırmaktır.” ifadelerinin kullanıldığı belirtilerek parti adının Huzur Partisi olabileceği iddia edildi.

 

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

18 − 11 =