YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLADI

 

 

 

 

 

Gölcük Belediye Spor Kulübünün, İlçe genelinde sporu ve spor yapmayı çok seven gençlere yönelik hizmet veren Yaz dönemi spor okullarından, 6-16 yaş grubu gençler ve çocuklar yararlanıyor.

 

 

Gölcük Belediyesi bünyesinde Uzman Eğitici ve Deneyimli Antrenörler nezaretinde başlatılan Yaz Okullarında 10 Branşta aktif olarak çalışmalar devam ediyor. Gölcük Belediye spor kulübü spor okulları, Basketbol, Voleybol, Yüzme, Halk oyunları, Tekvando, Karate, Judo, Satranç, İzcilik, Güreş branşlarında hizmet sunulurken spor okulları çalışmalarına katılmak isteyenlerin Gölcük Belediyesinin Kavaklıdaki Spor tesisleri içindeki  Spor birimine müracaat etmeleri gerekmekte.

 

SPORUN SPORCUNUN YANINDAYIZ

 

Başkan Ellibeş “ Gölcük Belediye Spor Kulübü bünyesinde farklı kategorilerde çok yönlü spor hizmetlerinin verildiğini ve başarılar elde edildiğini biliyoruz, takip ediyoruz. Bu Gölcücüğümüz için çok önemli bir gelişmedir. Bu anlamda gençlerimiz Belediye spor bünyesinde birçok turnuvaya katılıp, çeşitli müsabakalarda tecrübe ve bilgi kazanmakta. Özellikle Uluslararası müsabakalara katılarak derece almak, hem gençlerimiz, hem de Gölcüğümüz için büyük bir başarı ve gururdur. Biz her zaman onların yanında olmaya gayret ediyoruz, etmeye de devam edeceğiz. Gençlerimizin gelecekte daha büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 3 = 7