“VATANDAŞLARIMIZIN DERTLERİYLE HEMHAL OLMAYA ULAŞILMADIK KAPI BIRAKMAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Çetin Seymen, gündemi değerlendirdi.

Başkan Seymen “Kongre’mizden itibaren Türkiye için, Kocaeli için, Gölcük için var gücümüzle çalışarak Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN’a her zamankinden daha fazla destek olacağız. İlçemizde vatandaşlarımızla gönül köprüleri kurmaya, dertleriyle hemhal olmaya, ulaşılmadık kapı bırakmamaya özen göstereceğiz” dedi.

Başkan Seymen; “Sözlerime başlarken nice şanlı zaferlerle tarihin akışını değiştirirken ‘’ölürsek şehit, kalırsak gazi oluruz’’ diyerek bayrağını, vatanını canı pahasına koruyan gazilerimizin 19 Eylül gaziler gününü kutluyor, ebediyete irtihal eden tüm kahramanlarımızı şükran ve rahmetle anıyorum.
Geçtiğimiz hafta Ak Parti Gölcük 7. Olağan İlçe Kongre’mizi birlik ve beraberlik içerisinde, maske ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir şekilde gerçekleştirdik. Kongremize teşrif eden Koordinatör Milletvekillerimize, İl Başkanımız Sayın Mehmet ELLİBEŞ’in nezdinde tüm siyasi büyüklerimize, delegelerimize ve misafirlerimize katılımları ile bizlere şeref verdikleri için teşekkür ediyorum. Kongre’mizden itibaren Türkiye için, Kocaeli için, Gölcük için var gücümüzle çalışarak Liderimiz Recep Tayyip ERDOĞAN’a her zamankinden daha fazla destek olacağız. İlçemizde vatandaşlarımızla gönül köprüleri kurmaya, dertleriyle hemhal olmaya, ulaşılmadık kapı bırakmamaya özen göstereceğiz. Bizlere güvenip görevi tekrar tevdi eden Genel Merkez’imize, oy kullanan delegelerimize, hasılı davamıza tüm gönül verenlere çok çalışacağımızın sözünü veriyoruz. Yeni dönem hayırlı olsun inşallah.
Partimizde Kongre süreçleri devam ederken aynı zamanda Dünya’daki gelişmeleri de takip ediyoruz. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Brexit ve  pandemi sürecinde sarsılan Avrupa Birliği’nin yeni lideri olarak konumlanma ve Birliği konsolide etme hevesiyle, iç politikalarındaki başarısızlıklarını örtme amacıyla ülkemize mesnetsiz bir şekilde lafla saldırıdan geri kalmadığını görüyoruz. İçi çökmüş Yünanistan ile Akdeniz’de verdiğimiz mücadelede Yünanistan’ın haksız politikasına destek vermesine hiç şaşırmıyoruz. Ayrıca Libya’da meşru hükümetin devrilmesi için yaptığı aksiyonları ve Lübnan’da yaptığı sömürgecilik faaliyetlerini görüyoruz. Direkt Cumhurbaşkanımız’ı hedef almaya gayret gösteren bu kendini bilmez, tüm Dünya Müslümanları ve Türk Milleti’nden aldığı tepkilerle neye uğradığını şaşırdı ve Türkçe twitler atmaya başladı. Hatırlarsınız, Cumhurbaşkanı’mız geçmiş yıllarda Başbakan olmadan önce ‘’yabancı liderlerle hangi dilde konuşacaksınız? ‘’ sorusuna ‘’Türkçe konuşacağım.’’  cevabını vermişti. Elhamdulillah geldiğimiz noktada Avrupa’nın en köhne zihniyetlilerinin bile Türkçe’mizi öğrendiğini görüyoruz. Macron’un bu seviyesiz tutumlarının yanında Yünanistan’dan da sinir uçlarımıza dokunan haberler alıyoruz. Geçtiğimiz gün Yünanistan bataklığının sivrisineklerinin birinden bir vızıltı duyduk. Onlara önerimiz dönsünler şöyle bir tarihlerine baksınlar. Boylarından büyük işlere kalkışmasınlar. Kuduz köpeklerinin tasmalarını sıkı tutsunlar. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN bu milletin kırmızı çizgisidir. Bu leş kokusu gelmeye devam ederse, başlarına gelen en iyi şey denize dökülmek olabilir.
Bütün düşmanların bir olup her cepheden saldırdığı bu dönemde Ak Parti kadroları çalışmalarına hiç ara vermeden devam ediyor. 2002 yılından bu yana bizleri iktidar koltuğuna oturtan halkımızı memnun etmek için durmadan koşmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın açılışını gerçekleştirdiği Kuzey Marmara Otoyolu Gebze-İzmit Kavşağı kesimi ülkemize, milletimize ve şehrimize hayırlı olsun. 400 Km toplam uzunluğu bulunan Kuzey Marmara Otoyolu’nda 7 adet viyadük, 5 adet çift tüplü tünel, 25 adet köprü, 9 adet kavşak, 12 adet üstgeçit, 16 adet altgeçit bulunmakta. Cumhurbaşkanımız’ın tabiriyle ‘’Millete hizmet, son durağı olmayan bir yolculuktur…’’ Elhamdulillah neredeyse her hafta en az bir büyük ölçekli projenin açılışını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda Akdeniz’in tamamında var olmaya çalışıyor, mavi vatanımızın sınırlarını daraltmaya çalışanları bozguna uğratıyoruz. Karadeniz’de yer altı kaynakları için var gücümüzle çalışırken, Güneydoğu’da teröristleri sınırlarımızdan uzaklaştırmaya çalışıyoruz. Ve tüm bunların yanında Dünya Mazlumlarının sesi olarak onlara kucak açıyor, seslerini duyurmaya çalışıyoruz. İşte Fransız’ın, Yünan’ın, Amerikalı’nın İsrailli’nin itirazı bunadır. Bölgede güçlü bir Türkiye Devleti onların sömürgeci hayallerinin sonudur.
Bizler Ak Parti Gölcük Teşkilatı olarak kendi bölgemizde elimizden gelenin fazlasını yaparak bu büyük mücadeleye desteklerimizi sunacağız. Kongre’den sonra hızlı bir şekilde İcra Kurulu üyelerimizi oluşturarak evvela Mahalle Başkanlıklarımızdaki eksiklikleri saptayıp 2023,2053, 2071 hedefleri için güçlü kadrolar oluşturacağız. Sözlerime son verirken Kongrelerini gerçekleştiren bütün ilçelerimize , İlçe Başkanlarımıza yeni görevlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 2 = 3