ÜLKÜ OCAKLARINDAN SERT TEPKİ!

 

 

 

 

 

Bir kadının Anıtkabir’in önünde çektiği video büyük tepki çekti. Atatürk’e hakaret ve küfür eden o kadına, Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara büyük tepki gösterdi.

 

 

 

Anıtkabir’in önünde Atatürk’e hakaret ettiği videoyu internette paylaşan Safiye İnci, sosyal medyada infiale neden oldu. Videonun yayınlamasından sonra binlerce kişi Safiye İnci’yi protesto ederek tutuklanmasını istedi. Konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını açıklayan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı ise şüpheli kadının yakalanması için çalışma başlatıldığını bildirdi.

CENNETİ GARANTİLEMEDİN

Bu kadına en sert tepkilerden biri ise Ülkü Ocakları Kocaeli İl Başkanı Gökhan Özkara’dan geldi. İşte Özkara’nın o sert açıklaması; “Dinimiz İslam’ın vefat eden birinin arkasından konuşulmasına müsaade etmediğini biliyoruz ve bunun yapan şahsın Atatürk’e hakaret ederek cenneti garantilemediğine de eminiz.

HİÇ OKUDUN MU SAFİYE?

Türk Milletinin Din-i İslamı daha iyi öğrenebilmesi için Kur’an-ı Kerim’in bizzat kendi emri ile Türkçe mealini çıkarttırmıştı Mustafa Kemal Atatürk. Safiye İnci denen şahıs en azından bir kere okumuş mudur? Okusa bu saygısızlığı yapar mıydı?

CAHİLLERİN HAKARETLERİ

Okusa bir mezar başında küfür edebilecek kadar küçülebilir miydi acaba? Ne giyiminin, ne yaşantısının bizi ilgilendirmediğini belirtmek istiyorum. Yaşamı boyunca binlerce kitap okuyan, sayısız savaş kazanan vatanı uğruna gazi olan , yüce Türk milletinin bağımsızlığı için mücadele eden ebedi başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün böyle kişiliksiz, cahillerin konuşmaları ve hakaretleri ile değerinin düşmeyeceğini ve düşürülmeyeceğini idrak etmeyene tekrar tekrar hatırlatmak isterim.

ATATÜRK, HALA ATATÜRK’TÜR

Ülkemizin başına kaç Cumhurbaşkanı gelir ise gelsin, kaç başbakan gelirse gelsin. Atatürk hala Atatürk’tür. Hala bu ülkenin ebedi lideri, kurucusu ve ebedi başkomutanıdır.

BÜYÜK TÜRK MİLLİYETÇİSİ ATATÜRK

Ülkü ocaklılar olarak büyük Türk milliyetçisi Mustafa Kemal Atatürk’ün muhtaç olduğumuz kudretin damarlarımızdaki asil Türk kanında olduğunu unutmadan fikirlerinin, ideallerinin izinde olmaktan onur ve şeref duyduğumuzu ve bu şerefi son nefesimize kadar göğsümüzde taşıyacağımızın bilinmesini isterim.

GEREKLİ İŞLEMLER MUTLAKA YAPILMALI

Geçtiğimiz günlerde ülkemizin mevcut cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ODTÜ’de hakaret eden şahıslar için ne dilemişsek bugün de Atatürk’e hakaret eden Safiye İnci denen şahsın 5816 Atatürk’ü koruma kanununun 1.maddesi gereğince gerekli işlemlerin yapılmasını en yakın zamanda diliyoruz.”

 

 

 

 

 

Print
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

7 + 2 =