TUTUŞ SİYASETİ BIRAKIYOR

31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin İzmit Belediye Başkan Adayı olan Muharrem Tutuş, seçimlerden sonra hayatına mali müşavir olarak devam edeceğini belirterek siyaseti bıraktığını duyurdu.

Muharrem Tutuş’un açıklaması;

Sevgili İzmit’li hemşehrilerim!!!

Herşeyden önce bu süreçte; Bizlere evinizi, iş yerinizi ve en önemlisi gönlünüzü açtınız. İnsani nezaket ve olgunluğu her zaman önceleyerek, birbirimize bu inançla mukabele ettik. Ve o sebeple “İzmit Bizim Evimiz” dedik.

Sağolun, varolun…

Milletin tercihi sorgulanmaz. Sorgulamamız gereken, bu sonucun nedenleridir. Sonuçlar ülkemiz için hayra ve daha güzel günlere vesile olsun ümidindeyim. Aslolan Türk milleti ve Türkiye Cumhuriyeti’dir.

Benim anlayışımda siyaset bir meslek değildir, uygun zaman ve zeminde icra edilir ve birgün biter. Dolayısıyla ben de; bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonraki hayatıma Mâli Müşavir Muharrem Tutuş olarak devam edeceğim.

Son olarak; En tepeden en alta kadar, bizlerle birlikte gayret eden tüm teşkilat mensuplarımıza gönülden teşekkür ediyor, başta KBB başkanımız Doç.Dr.Tahir Büyükakın ve tüm ilçe belediye başkanlarımıza başarılar diliyorum…

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)