TÜPRAŞ İŞÇİ ALACAK!

Toplu sözleşme görüşülmeleri süresince aldığı tutum sebebiyle işçilerin büyük tepkisini çeken Tüpraş şimdi de işçi almaya hazırlanıyor. Tüpraş verdiği ilanla İzmit Ranerisi için işçi alacağını duyurdu. Verilne ilana göre alınacak olan işçilerin, Meslek Yüksek Okulları, Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Teknik Lise, Anadolu Teknik Lisesi ve Çok Programlı Liselerin, Raneri ve Petrokimya, Petro Kimya, Petrol Sondajı ve Üretimi, Elektrik, Elektrik-Elektronik, Elektronik, Elektronik Haberleşme, Endüstriyel Haberleşme, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Endüstriyel Otomasyon, Deniz ve Liman İşletme, Gemi Makineleri, Hidrolik ve Pnömatik, İş Sağlığı ve Güvenliği, İtfaiyecilik ve yangın Güvenliği, Kimya, Laboratuvar, Kimya Teknolojisi Makine, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Makine Ressamlığı, Çevre Kirlenmesi ve Kontrolü, Mekatronik, Metal İsleri, Metal Teknolojisi, Metalürji, Malzeme, Motor, Telekomünikasyon, Termik Santral Makineleri, Termik Santrallerde Enerji Üretimi, Tesviye, Torna Tesviye, Kimya Proses, Enerji, Elektrik Enerjisi Üretimİletim ve Dağıtımı, Kontrol Sistemleri, Yangınla Mücadele, İnşaat, İnşaat Teknolojisi, Kaynak, Kaynak Teknolojisi, bölümlerinden olmasını istedi.

 

Bu alanda mezun olanlar içinde düzenlenecek olan sınavla operatör ve teknisyen alınacak. Sınav için adaylarda aranan koşullar şöyle;

  • 3’lü vardiya düzeninde çalışabilecek,
  • 2- 1991 ve sonrası doğumlu,
  • 3- Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
  • 4- Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmayan,
  • 5- Kapalı mekân, dar alan, yükseklik vb. alanlarda çalışmaya engeli olmayan,
  • 6- İşe kabulü halinde, Kocaeli Körfez, İzmit ve Derince ilçelerinde ikamet edebilecek,
  • 7- Tercihen MS Oce programlarını kullanabilen adayların başvurularını bekliyoruz.  Başvuruların en geç 31 Temmuz 2019 Çarşamba günü saat 24:00’ a kadar yapılması gerektiği hatırlatıldı.
error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

55 + = 65