SÜLEYMAN SOYLU GELİYOR

AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi, yerel seçimler için yoğun mesaiye başlıyor. 23 Aralık Pazar günü ise İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu AK Parti İl Gençlik Kolları’nın altıncısını düzenleyeceği Genişletilmiş Danışma Meclisi’ne katılacak.

 

AK Parti Kocaeli Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM), yaklaşan 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimleri için yoğun mesaiye başlıyor. SKM programları kapsamında partinin emektar kurucuları, istişare kurulu, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın ile vefa yemeğinde buluşacak. 23 Aralık Pazar günü ise İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu AK Parti İl Gençlik Kolları’nın altıncısını düzenleyeceği Genişletilmiş Danışma Meclisi’ne katılacak.

KADINLAR VE GENÇLERLE BULUŞUYOR

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 19 Aralık Çarşamba günü Kadın Kolları ve gençlik kolları istişare kurulları ile Antikkapı’da vefa yemeğinde buluşacak. Gençlik Kolları ve Kadın Kolları ile buluşmasının ardından AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, partinin kurucuları, eski milletvekilleri, eski ilçe başkanları, eski il yöneticileri ve il ana kademe istişare kurulu üyeleriyle vefa yemeğinde bir araya gelecek.

SOYLU, DANIŞMAYA GELİYOR

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından 23 Aralık tarihinde altıncısı düzenlenecek Genişletilmiş İl Danışma Meclisi’ne İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu katılacak. Hasan Gemici Spor Salonu’nda saat 17.00’de gerçekleşecek olan danışma meclisinde Kocaeli Gençliği, yerel seçimlere hazır olduğunun mesajını verecek.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

5 + 2 =