Spor Kulüplerinden Başkan Ellibeş’e Ziyaret

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, spor kulüplerinin temsilcileri ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Çiftlik Spor Kulübü ve Değirmendere Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri; Gölcük Belediyesi’nin amatör spor kulüplerine verdiği desteğe teşekkür ekmek için Başkan Mehmet Ellibeş’i ziyaret ettiler.

İlk olarak ziyarete gelen Değirmendere spor Kulübü Başkanı Severcan Kara ve Yönetim Kurulu üyeleri, Başkan Ellibeş’e desteklerinden dolayı teşekkür ederek kendileri için özel hazırlatılan Değirmendere Spor atkısını hediye ettiler.

Yapılan ziyaret sırasında bu sezon ilçemizi Süper Amatör Lig’de temsil edecek olan Değirmenderespor’un başarısı değerlendirildi. İlçede sportif faaliyetlerin artırılması ve buna bağlı olarak spor kulüplerinin bu konuda üstleneceği roller üzerine istişareler edildi.

Daha sonra Çiftlik Spor Kulüp Başkanı İskender Aksoy, Yönetimi ve minik sporcular Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i ziyaret etti. Aksoy ziyaretinde kulüp faaliyetleri hakkında Başkan Ellibeş’e bilgiler verdi. Ziyaretten dolayı mutlu olduğunu dile getiren Başkan Ellibeş’te spor kulüplerinin sağlıklı nesiller yetişmesinde önemli bir role sahip olduğunu belirterek Çiftlik Spora başarılar diledi.

Ziyarette Çiftlik spor yönetimi Başkan Ellibeş’e Çiftlik Spor forması hediye etti

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

84 − 78 =