Soba; “Türkiye’nin diz çökmesini bekleyenleri sevindirmeyeceğiz”

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba, Gebze ve Kartepe’de vatandaşlarla buluştu. Soba; “Seçim günü iyice yaklaştıkça duydukları endişeden ne yapacaklarını şaşırdılar” dedi.

14 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri çalışmalarını yoğun bir şekilde gerçekleştiren AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba ilçe ilçe gezerek çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Gittiği her yerde vatandaşların sıcak ilgi ve desteği ile karşılanan Soba, Gebze ve Kartepe’de bir araya geldiği vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti’ye destek istedi.

MİLLETİMİZİN HÜR İRADESİNİN ÖNÜNE GEÇEMEYECEKLER

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Hasan Soba, “The Economist ve benzerleri istedikleri kadar karalama operasyonları yapmaya devam etsinler yinede milletimizin hür ve demokratik iradesinin önüne geçemeyecekler. Türk Milletinin destan yazacağı 14 Mayıs’ta, yüzlerine tokat gibi çarpacak olan seçim sonuçları gösterecek ki, hem Türkiye’ deki hem de ülkemiz dışındaki vatandaşlarımızın seçimleri yeniden lideri Sn Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti olacak. Ve aslında bunu onlarda çok iyi biliyorlar. Ama artık seçim günü iyice yaklaştıkça duydukları endişeden ne yapacaklarını şaşırdılar. Cumhurbaşkanımızın dediği gibi, Ellerini ovuşturarak Türkiye’nin sıkıntıya düşmesini, diz çökmesini, pes etmesini bekleyenleri,  Allah’ın izniyle bugüne kadar sevindirmedik, yine sevindirmeyeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 65 = 75