SİYASET& İŞ DÜNYASINI BİR ARAYA GETİREN DÜĞÜN

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Ersin Alpaslan’ın oğlu Muhammed Alpaslan ile Betül Yis, muhteşem bir düğünle evlendi.

AK Parti İzmit Belediye Meclis Üyesi Ersin Alpaslan ve Şadan Alpaslan’ın oğlu Muhammed Alpaslan ile Sevgi ve Kemal Yis’in, kızları Betül Yis ile hayatını birleştirdi. Çiftin nikahı Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın kıydı. Siyaset ve iş dünyasını Kocaeli’de bir araya getiren rüya gibi bir düğüne şahitlik edildi.

ÇOK ŞAHİTLİ NİKAH

Nikahın şahitliğini Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başkanı Mehmet  Ellibeş, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Derince Belediye Başkan Zeki Aygün, AK Parti  Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, Ağrı eski Valisi Musa Işın ve Doç. Dr. Dinçer Aydın yaptı.

SİYASETÇİLERİN YOĞUN KATILIM GÖSTERDİĞİ DÜĞÜN

Başiskele Tryp By Wyndham Oteli’nde düzenlenen düğün törenine AK Parti  Milletvekili Cemil Yaman, Büyükşehir Belediye Başkan Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Büyükşehir Belediye eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti  İl Başkanı Mehmet Ellibeş,  AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Kartepe Belediye Başkanı Mustafa Kocaman, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, Ağrı eski Valisi Musa Işın, Kocaeli Şanlıurfalılar Dernek Başkanı Cebrail Aydın, Kocaeli Bingöllüler Dernek Başkanı Ali Değirmenci, AK Parti  İzmit Meclis üyeleri, çok sayıda STK ve dernek başkanı ve davetliler katıldı.

HEM KİRVESİ HEM ŞAHİDİYİM

Karaosmanoğlu ise, “Anne babalar görevini yaptı. Sizi büyüttü ve bugüne getirdi. İnşallah onların her zaman dualarını alın. Bundan sonra görev sizde, meydan sizin. Birbirinizin değerini bilin. Allah yolunuzu açık etsin. Ben Muhammet’in hem kirvesi he de bugün burada şahidiyim. Aile cüzdanını da kızımıza takdim edelim. Hayırlı uğurlu olsun tebrik ederim” dedi. Akabinde İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in yeni evli çiftlere Türk bayrağı, Saat Kulesi maketi ve Kocaelispor baskılı süs yastığı hediyesi takdim edildi.

Vizyon Gazetesi olarak, genç ve güzel çifte mutluluklar diliyoruz.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

16 − = 10