Seymen “Herkese teşekkür ediyorum”

Gölcük AK Parti ilçe Başkanı Çetin Seymen haftalık basın açıklamasında yerel ve ulusal gündemi değerlendirdi.

Rahmet, saygı ve özlemle anıyorum

1 Mart 1958’de gerçekleşen ve Türk denizcilik tarihindeki en büyük deniz kazalarından birisi olan Üsküdar Vapuru faciasının üzerinden 63 yıl geçmesine rağmen acısı ilk günkü gibi yüreğimizde duruyor. Kazada hayatını kaybeden hemşerilerimizi rahmet, saygı ve özlemle anıyorum. Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah.

Unutmadık, unutturmayacağız

28 Şubat tarihinin de ülkemizde travmatik hafıza kaydı var. Tarihimizde daima kara bir leke olarak hatırlanacak 28 Şubat postmodern darbesini unutmadık unutturmayacağız. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, milletimizin desteğiyle sürdürdüğümüz güçlü ve büyük Türkiye idealimizin gerçekleşmesini hiçbir beşeri güç engelleyemeyecektir. Çürümüş darbe zihniyeti en az bin yıllık süreyle kanalizasyona karışmıştır.

Milletimize hayırlı olsun

Millete Hizmet yolunda emin adamlarla ilerliyoruz. Yurdumuzun dört bir tarafını, gönül bağı ile sardığımız gibi tünel ve yollarımızla da mesafeleri kısaltıyoruz. Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın açılışını gerçekleştirdiği 2 bin 71 metrelik Kızılcahamam-Çerkeş Tüneli Ülkemize ve Milletimize hayırlı uğurlu olsun. Yüce milletin teveccühü ile göreve geldiğimiz günden beri cennet vatanımıza eserler kazandırmaya devam ediyoruz. Bu eserler Büyük Türkiye’nin yapı taşlarıdır. Büyük Türkiye vizyonunun emareleridir. Sayın Cumhurbaşkanı’ mızın ifade ettiği gibi ‘’Allah’ın yardımı ve milletimizin desteğiyle, bugüne kadar girdiğimiz her mücadeleden olduğu gibi şu anda yürüttüğümüz tarihi mücadeleden de zaferle çıkacağız.’’ Darbe girişimleri, kaos planları, kirli oyunlar bizi Büyük Türkiye hedeflerimizden alıkoyamayacak.

Belediyelerimiz işçilerini hiçbir zaman mağdur etmemiştir

Geçtiğimiz hafta Belediye Başkanımız Sayın Ali yıldırım Sezer Gölcük Belediyesi iştiraki GÖLAŞ şirketinde çalışan 439 personeli kapsayan toplu iş sözleşmesini Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi ile imzaladılar. Buna göre evli, çocuklu ve sahada çalışan bir işçinin aylık ücreti giydirilmiş olarak 4409,00 TL oldu. İşçilerin yüzünü güldüren Sayın Belediye Başkanımız ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Ak Parti Belediyeleri işçilerini hiçbir zaman mağdur etmemiştir, etmeyecektir.

Özdemir’i ve yönetimini tebrik ediyorum

Gölcük Ak Parti İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta Gölcük Belediyesi Meclis Üyemiz Sayın Baki Özdemir’in aday olduğu Ak Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Kongresi’ne katıldık. Başkan seçilen Sayın Baki Özdemir ve yönetimini tebrik ediyorum. Geleceğimizin teminatı gençlerimizin çalışmalarında başarılar diliyorum.

Mahallelerimize ve İlçelerimize hayırlı olmasını diliyorum

İlçe Teşkilatımızda mahalle yapılanmalarımız devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Deniz Evler ve Değirmendere Cumhuriyet Mahallelerimizin Başkanlarını atadık ve yönetim kurullarını oluşturduk. Mahallelerimize ve İlçelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Ak Parti Gölcük İlçe Teşkilatı her an seçim olacakmış gibi hazırdır ve çalışmalarına devam etmektedir. Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatçılık anlayışında seçimden seçime değil her gün vatandaşlarının yanında olmak vardır. Bizler de bu anlayışı şehir şehir, ilçe ilçe, mahalle mahalle devam ettirmenin gayreti içerisindeyiz. Bu duygu ve düşüncelerle saygıdeğer hemşerilerimi selamlıyor, hayırlı, bereketli haftalar diliyorum.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

40 − = 31