SEVİLEN İSİM NİHAT KOCAMAN’IN DUALARIMIZA İHTİYACI VAR!

İlçemizin sevilen isimlerinden ve duayen gazetecilerinden Nihat Kocaman koronavirüs nedeniyle yoğun bakıma kaldırılmıştı. Sevilen usta gazeteci Nihat Kocamanı 4 Mayıs akşamı koronavirüse nedeniyle Gölcük Necati Çelik Devlet hastanesi yoğun bakıma alınmıştı.  Kocaman’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

İlçemizin sevilen ismi Gölcük Necati Çelik Devlet hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altında, seveni çok olan Kocaman’ın sağlık durumu çok merak ediliyor. Nihat Kocaman’ın oğlu Sertaç Kocaman bugün sosyal medyasından bir mesaj yayınlayarak ilçemizin sevilen ve durumu merak edilen Nihat amcamızın sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Ve bir kare fotoğrafını paylaştı. İşte o mesaj;

Babamı 2. Basamak pandemi servisine aldılar. Entübe vaziyetinde uyutuluyor..damar yoluyla besleniyor..değerleri çok kötü değil…bayram tatili dolayısıyla içeriden bilgi almamız zor 2.3 günde bir bilgi alacaz..haber aldıkça sizlerle paylaşırım..arayan ve yazan herkese teşekkür ederim..dualarınıza ihtiyacımız var..

Nihat Kocaman

  1. yaşı ve 70.yaşı

Gölcük Vizyon Gazetesi olarak bizlerinde çok sevdiği Nihat Kocaman’a,  Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Duayen gazetecinin bu hastalığı yeneceğine gönülden inanıyoruz.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

1 + 5 =