‘PERSONELLERİNE MOBİNG UYGULAMALARINI GÖRMEK İSTEYENLER UZAĞA GİTMESİN’

AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Kemal Yavuz yaptığı basın toplantısı ile CHP Gölcük İlçe Başkanı Uzuner’in, ‘Seçimlerden sonra Belediye Başkanı inisiyatifinde veya dışında bazı kararlar alındığını duyuyoruz. Belediye seçimlerinde kendisi dışındaki adayları destekleyen kişilere yönelik mobbing (baskı) uygulandığı duyumlarını alıyoruz.’ Sözlerine cevap verdi. Başkan Yavuz; ‘Seçim sonrası Belediye başkanımızın Belediye kadrolarında bir takım değişiklilere gitmesini “kedi uzanamadığı ciğere murdar der” mantığı ile yorumlamalarını hayret ile görmekteyiz.’ Dedi.

Başkan Yavuz “ Tam bir demokrasi şöleni havasında geçen yerel seçimlerde bizlere gösterdikleri teveccühe her zaman layık olmaya çalışacağız. Vatandaşımızın bu tercihinin en kıymetli nedeninin geçen dönemde yapılan hizmetlerin takdir edilmesinden kaynaklı olduğunu biliyoruz. Her gün hizmetlerimizin üzerine koyarak çok çok daha iyi bir Gölcük için çalışmaya devam edeceğiz.

‘GÖLCÜK SEÇİM SONUÇLARI GAYET BAŞARILI’

Türkiye geneli ile  kıyaslandığında Gölcük seçim sonuçları gayet başarılı bir şekilde sonuçlanmıştır. Bu başarıda emeği geçen tüm teşkilat mensuplarına ve değerli Gönültaşlarımıza da bir kez daha teşekkür ediyorum. Bizler seçimlerin kazanmaktan ibaret olmadığını, önemli olanın seçildikten sonra verilen sözlerin tutulması gerektiğini biliyoruz. Tüm kurumlarda olduğu gibi belediyemizde de tüm hizmetlerin yakın takipçisi olmaya devam edeceğiz. Gölcük belediyesi en rahat olduğumuz yer. Çok çalışkan ve tertemiz sicili olan bir başkanımız var.  Belediye Başkanımız her zaman verdiği sözleri yerine getirerek halkın gönlünde taht kurmuş bir başkan olarak aldığı oy ile bunu da tescillemiş ve taçlandırmıştır.

 ‘YATIRIMLAR TEK TEK HAYATA GEÇİYOR’

Gölcük’ün ihtiyacına yönelik yatırımlar hayata geçirilmeye devam ediyor. Depreme dayanıksız olduğu tespit edilerek yıkılan Gölcük Hükümet Konağı, Barbaros Hayrettin Anadolu Lisesi, Denizevler ilkokulu okul binalarının yapım çalışmaları son sürat devam ediyor.

Gölcük Yeni Devlet Hastanesi ise Gölcüklüler’e hizmet vermek için gün sayıyor. Çalışmaların büyük oranda tamamlandığı; 256 deprem izolatörü ile depreme dayanıklı olarak inşa edilen, 45.000 m2 kapalı alana sahip, 272 yatak, 9 ameliyathane, 62 poliklinik yer alacağı, toplam 8 kattan oluşan Gölcük Yeni Devlet Hastanesi’nin  Haziran ortası gibi hasta kabulüne başlayacak.

Ayrıca terminal binamızda da çalışmalar son sürat devam ediyor ve çok kısa zamanda hizmete açacağız.

Kaymakamlık binamızda Allah nasip ederse 2025 yılının ilk aylarında Gölcük Kaymakamlığı ve diğer kurum ve kuruluşların yeni binaya geçmesini planlıyoruz. Bunlarla birlikte yeni planlanan kavaklı da açılan yeni alan ve Sanayi alanının proje çalışmaları da başlatıldı. Gölcük için son hızla çalışmalara devam ediyoruz. Yakın zamanda bir çok yeni projeyi halkımızla paylaşacağız.

‘DERDİMİZ VE SEVDAMIZ GÖLCÜK’

Bizler bir günü dahi boş geçirmeden çalışmalara devam ederken muhalefetin mesnetsiz iddialar ile bu çalışmaları karalamaya çalıştığını üzülerek izlemekteyiz.

‘PERSONELLERİNE MOBİNG UYGULAMALARINI GÖRMEK İSTEYENLER UZAĞA GİTMESİN’

Seçim sonrası Belediye başkanımızın Belediye kadrolarında bir takım değişiklilere gitmesini  “kedi uzanamadığı ciğere murdar der” mantığı ile yorumlamalarını hayret ile görmekteyiz.

Belediye personellerinde insan kaynağını daha verimli kullanabilmek adına yer değişiklikleri olabilir. Belediye başkanımızda liyakat esaslı görevlendirme çalışmalarına devam etmektedir bundan sonrada ihtiyaç gördüğü alanlarda görev yeri değişiklikleri yapacaktır. Gerçekte Personellerine mobing uygulamalarını görmek isteyenler uzağa gitmesin. Hemen yanı başımızda İzmit ve Karamürsel belediyelerine bakabilirler. İstanbul ve ilçe belediyelerinde yapılan mobingler adam kayırmalar ve akraba atamalarına göz yumanlar, sağır taklidi yapmaya devam ediyorlar

Kendilerini önce bu mağduriyetleri görmeye ve hakkaniyetli olmaya davet ediyorum.  Her zaman söylediğimiz gibi bu ülkenin tek ihtiyacı kaliteli bir muhalefet eksikliğidir.

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)