ONLAR HEP DOSTELİ UZATTI, ŞİMDİ DESTEK BEKLİYORLAR

 

 

 

 

 

 

 

Gölcük’te yıllardır yaptığı yardımlarla adından söz ettiren, sadece ilçemizde faaliyet gösteren, köklü yardım derneği Dosteli, yıllardır sürdürdüğü mücadele sonrasında kendi dernek binasını hizmete sokmaya hazırlanıyor. İnşaat kısa süre önce başlarken, her zaman fakire, fukaraya Dosteli uzatan dernek, şimdi inşaatın tamamlanması için kendisine dosteli uzatacak yardımseverleri bekliyor.

 

 

 

 

Gölcük’te yıllardır yaptığı yardımlarla adından söz ettiren, merkezi ilçemizde olan köklü yardım derneği Dosteli, yıllardır sürdürdüğü mücadele sonrasında kendi dernek binasını hizmete sokmaya hazırlanıyor. 1408 fakir ailenin kaydı bulunan dernekte şuan düzenli olarak 250 ila 300 aileye gönüllerden karşılanan gelirle yardım yapılıyor. Kurulduğu günden bu yana kendi çabaları ile Dosteli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin Başkanlığını yürüten Necdet Öztürk ve dernek yöneticisi Hakan Can, derneğe ait, D-130 Karayolu üzeri, Donanma Mahallesi’nde olacak olan binanın bitmesi durumunda, iki katın kiraya verilerek sürekli gelir elde edileceği, ayrıca derneğinde kimseye muhtaç kalmayacağı açıklandı.

DESTEK BEKLİYORLAR

Dernek Başkanı Necdet Öztürk gazetemize yaptığı açıklamada yıllardır faaliyette olan derneğin daha iyi ve kurumsal hizmet vermesi için böyle bir inşaatın içine girdiklerini belirtti ve eğer yardımseverler de bize destek olursa kısa sürede inşaatı bitirerek, faaliyetlerini arttırarak devam etmek niyetinde olduklarını söyledi. Bu noktada hesap numaraları veren Öztürk;

 

Vakıf Bank Gölcük Şubesi: 728 126 73 11

İş Bankası İzmit Şubesi: 2400 216 61 16

Halk Bankası Gölcük Şubesi: 16 000 50

 

Telefonla irtibata geçmek isteyenler için de: 0 262 412 46 46 – 0 543 360 96 42 numaralarını verdi.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 20 = 28