ÖNEMLİ UYARI! Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer vatandaşlara seslendi.

Gölcük Belediye Başkanı Av. Ali Yıldırım Sezer vatandaşlara seslendi.

Sezer, covid-19 salgınıyla ilgili yaptığı açıklamada, 65 yaş üstüne getirilen sokağa çıkma yasağını hatırlattı ve “Tedbirli olmak hem kendimiz hem de toplum sağlığı için önemli bir zarurettir. Kendimizi, sevdiklerimizi ve ülkemizi düşünüyor isek bu dönemde evlerimizden dışarı çıkmayalım. Bu hepimizin ve ülkemizin geleceği için önemli bir mücadeledir”

BAŞKAN SEZER’İN AÇIKLAMASI       

“Sevgili Gölcüklüler,

Sağlık Bakanlığımızın açıkladığı “Koronavirüs Tehdidine karşı 14 Kural” a kesinlikle uyulması ve zorunlu olmadıkça evlerden dışarı çıkılmaması virüsün yayılmasını engellemek adına yapılacak en önemli aşamalardır.

Covid-19 Salgınında en büyük risk grubu 65 yaş ve üzeri, bağışıklık sistemi düşük, kronik akciğer hastalığı, astım, KOAH, kalp-damar hastalığı, böbrek, hipertansiyon ve karaciğer hastalığı olanlar ile bağışıklık sistemini bozan ilaç kullanan insanlarımızdır.

Bu doğrultuda İçişleri Bakanlığımızın 21.03.2020 tarih ve 5762 sayılı “65 Yaş ve Üstü ile Kronik Rahatsızlığı Olanlara İlşkin Sokağa Çıkma Yasağı ” Genelgesi ile 65 yaş ve üzerindeki vatandaşlarımızın ile kronik rahatsızlığı olanların evden dışarıya çıkmaları yasaklanmıştır.

BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİSİNİZ

65 yaş üstü vatandaşlarımız, yaşlılarımız bizim başımızın tacı. İhtiyaçlarını dün olduğu gibi bugün de gidermek için bir telefon kadar yakınınızdayız. İhtiyaçlarınız  halinde
BELEDİYEMİZİN:
☎️414 10 38 ve📱0 549 735 26 84
nolu telefonundan bizi 7/24 aramaları yeterlidir!

Tedbirli olmak hem kendimiz hem de toplum sağlığı için önemli bir zarurettir.

Kendimizi, sevdiklerimizi ve ülkemizi düşünüyor isek bu dönemde evlerimizden dışarı çıkmayalım.

Bu, hepimizin ve ülkemizin geleceği için önemli bir mücadeledir.

Desteğiniz için teşekkür ederim Gölcüklü hemşehrilerim”

 

error
Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 10 = 17