ÖĞRETMENLER BU YEMEKTE BULUŞTU

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gölcük Belediyesi’nin desteği ile Kongre Sarayında  24 Kasım Öğretmenler günü münasebetiyle ilçemizde görev yapan Öğretmenler için yemek verildi. Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’te yemeğe katılarak, Öğretmenlerin bu mutlu gününde onların yanında oldu.

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Karamürsel Kaymakamı ve Gölcük Kaymakam vekili Ahmet Narinoğlu, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Kaymakamlığı Yazı İşleri Müdürü Lütfü Yılmaz, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri ve Öğretmenlerin katılımıyla akşam yemeği programı düzenlendi.

YEMEKLER YALI EVLERİ’NDEN

Gölcük Belediyesi Kongre Sarayında verilen yemek renkli görüntülere sahne oldu. Gölcük Belediyesi Yalı Evlerinin ödüllü aşçılarının hazırladığı yemekleri afiyetle yiyen öğretmenler yemekleri çok beğendiler. Öğretmenevi korosu birbirinden güzel eserleri seslendirerek öğretmenlere keyifli dakikalar yaşattı. Yemeğe katılan Öğretmenler meslektaşlarıyla sohbet etme fırsatı buldu. Öğretmenler böylesine önemli bir günde meslektaşlarıyla bir arada olmaktan dolayı mutlu olduklarını dile getirdiler.

SİZLERLE BİRLİKTE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUM

Programda duygu ve düşüncelerini dile getiren Başkan Ellibeş “Hepinizin 24 Kasım Öğretmenler gününüzü kutluyorum. Bugün bizler için farklı bir gün. Bu gecede sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu oldum. Tüm öğretmenlerimizin ellerinden öpüyorum. Sizlerin hislerinizi gerçekten iyi anlıyorum. Bu vesileyle tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü bir kez daha kutluyor ve görevlerinizde başarılar diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

HAZIRLAYANLARA GÖNÜLDEN TEŞEKKÜRLER

Karamürsel Kaymakamı ve Gölcük Kaymakam vekili Ahmet Narinoğlu yaptığı konuşmasında “24 Kasım Öğretmenler gününü bir kez daha kutluyorum. Bu geceyi hazırlayan herkese gönülden teşekkür ediyorum. Burada önemli olan mesleki eğitim için de eğitimlerinin alınmasıdır. Bu gecede yine sizlerle birlikte olmaktan dolayı mutlu olduğumu bir kez daha dile getiriyor, öğretmenler gününüzü kutluyorum” dedi.

SİZLERE BAŞARILAR DİLİYORUM

Gölcük Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu yaptığı konuşmada, “Bu güzel gecede öğretmenlerimizi unutmadığımızı göstermek adına bir araya geldik. Sizler nesilleri aydınlatan önemli unsurlarsınız. Bütün değerli Öğretmenlerimizin Öğretmenler günlerini kutluyor, hepinizin görevinde başarılar diliyorum” diyerek konuşmasını bitirdi. Öğretmenler Yalı Evleri’nin ödüllü aşçılarının hazırladığı yemekleri çok beğenirken, teşekkürlerini ilettiler. Yemekte ayrıca Halk Müziği Korusu muhteşem bir konser verdi ve öğretmenler güzel bir akşam geçirdiler.

Yorumlar: 0

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

+ 16 = 19