NİHAT ABİŞ’E, BÜYÜK GÖREV

toyajans

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ın edindiğimiz bilgilere, yıllar boyu belediye başkanlığı devamında 10 yıl Genel Koordinatörlük olarak görev yapmış deneyimli, tecrübeli ve başarılı o ismi Büyükşehir Belediyesi bölge koordinatörlüğüne getiriyor.

Edindiğimiz bilgilere göre Nihat Abiş’in Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe’den sorumlu koordinatör olması bekleniyor. Dürüst, mütevazi, kibirsiz, Gölcük’te “Ağabey” olarak bilinen, Gölcük’te birçok projede ayak izinin emeğinin olduğu, siyasi bir değer olan Nihat Abiş, bugün büyük bir görev ve sorumluluk alıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Tahir Büyükakın

KOCAELİ’Yİ ÜÇE BÖLDÜ

Büyükakın, kendi projelerine yoğunlaşırken ilçelerde çalışmaları denetleyecek ve büyükşehir ile koordinesini sağlayacak. Üç isimi belediyelerden sorumlu olarak görevlendirme kararı aldı.

KOCAELİ’YE 3 KOORDİNATÖR

Belediye Başkanı Büyükakın, Kocaeli’yi üç kısma böldü. Birinci kısım Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve , ikinci kısım; , Körfez, Kandıra ve Derince, Üçüncü kısım ise Gebze, Darıca, Çayırova ve Dilovası olarak belirlendi.

NİHAT ABİŞ 4 İLÇEDEN SORUMLU OLACAK

Gölcük Belediyesi’nde koordinatör olarak güzel çalışmalara imza atan Nihat Abiş, belirlenen planlamaya göre Karamürsel, Gölcük, Başiskele ve Kartepe’den sorumlu koordinatör olması bekleniyor. Gölcük Vizyon Gazetesi olarak, başkanımız Nihat Abiş’e, bu büyük görevinde başarılar diliyoruz.

Tuğba ZEREN

error
Yorumlar: 1

Mail adresiniz gösterilmeyecek. Zorunlu aranlar (*)

− 5 = 1